Życzenia świąteczne, FASTER i mały bonusik

impreza-disco-polo
 

Kochani disco-polo-imprezowicze,

z okazji Świąt Wielkanocnych ekipa portalu imprezadiscopolo.pl życzy Wam, by wielkanocny zajączek mrugnął w Waszą stronę oczkiem i w porozumiewawczym uśmiechu dał sygnał do świętowania przy polskiej muzyce tanecznej. I nie jest to życzenie nad wyraz, bowiem Mr Coco Jamboo będąc ostatnio gościem na przyleśnych polach miał szczęście zajączka zobaczyć; ten jednak czmychnął szybko i ślad po nim przepadł z wyjątkiem znaków na śniegu, które wiosna poczęła już bezlitośnie zacierać.

A że nie ślemy tylko słów przewrotnego Pana Coco Jamboo, które pewnie tylko dziecko potrafią zająć na chwil kilka, podsyłam Wam za ekipą FASTER, która niedawno świętowała urodziny jednego ze swoich towarzyszy, świąteczny miks utworu pt. „Uderzam w melanż (Infinity Music Studio REMIX)”.

A więc święta, świętowanie, wódeczka, melanż, wdzięki pięknych pań przy biesiadnym stole i muzyka, nasza orędowniczka i pocieszycielka… posłuchajcie:

Źródło: zespół FASTER

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>