Życie na maksa: POWER PLAY i „Chce się żyć”

życie na MAKSA
 

Pora rozpocząć serię pozytywnego myślenia. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!

W inauguracyjnym odcinku nie może się obyć bez pozytywnie życiodajnego POWER PLAY i jego „Chce się żyć”, który nie tylko wstrząśnie obrazem, ale i być może Twoim podejściem do rzeczy.

Czy ekipie z POWER PLAY uda się Was postawić na nogi? Czy zmiana nastroju to tylko kwestia kilku minut?


Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania radości:

Źródło: http://www.youtube.com/user/formacjapowerplay/videos?flow=grid&view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>