Życie na maksa: PAWEŁ SAŁDAN i „Pod osłoną nocy”

życie na MAKSA

Pozytywne myślenie wciąż objawia się w dobrych teledyskach polskiej muzyki tanecznej. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!

W trzecim odcinku nie może się obyć bez zaczarowującego świat Pawła Sałdana i jego „Pod osłoną nocy”, który niemal jak złodziej skradnie Twoje wątpliwości i brak wiary w siebie, by zostawić Cię pełnym/ą mocy i wiedzy, jak zmieniać świat. Dziś wszystko zaczyna się od nowa i wszystko jest możliwe, a tym/ą, kto/óra będzie miał/a siłę nadać możliwościom własny bieg – jesteś właśnie Ty!

Czy Pawłowi Sałdanowi uda się zmienić bieg rzeczy, albo przynajmniej Twoje podejście do świata? Czy znajdziesz to, czego szukasz od lat?


Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania pozytywnej mocy:

Źródło: http://www.youtube.com/user/PawelSaldan/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

2 komentarzy do Życie na maksa: PAWEŁ SAŁDAN i „Pod osłoną nocy”

  1. romanus70 pisze:

    Wszystkie wykonania Pawła doprowadzaja do myslenia,zatrzymania sie na chwilę nad swoim postepowaniem. Przy tym zawsze chce kolejny dzień zacząć tanecznym krokiem w takt muzyki i słów Jego piosenek:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>