Życie na maksa: Leszek i Kornelia Filec i „Hej! Miśki!”

życie na MAKSA

Pozytywne myślenie wciąż objawia się w dobrych teledyskach polskiej muzyki tanecznej. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!


W ósmej odsłonie „Życia na maksa” prezentuję Wam klip wygrzebany niemal z podziemi internetu, na którego wpadłem na portalu YouTube po długich kwadransach błądzenia po śląskich bezdrożach. Jest to klip Leszka i Kornelii Filec pt. „Hej! Miśki!” z lutego 2012 roku i przeznaczony jest głównie dla uśmiechniętych i wyluzowanych kierowców, dla których mandat policyjny to kolejny pretekst do dobrego humoru, i inspiracja do żartów i figlów. Oby tylko nie figlów za kierownicą! Posłuchajcie, jak można obłaskawić niemal każdego policjanta. Wystarczy pogłaskać go za misiowym uszkiem, uśmiechnąć się szeroko i zdać sobie sprawę, że policjanci są naszymi przyjaciółmi, którzy tylko troszkę inaczej od nas interpretują prawo, prawo, pełne zawiłych kwestii i nierozstrzygalnych dylematów. A że droga dziurawa, że kręta, że droga droga, że wąska, to nic. Najważniejsze jest to, że każdy z miśków jest miluśki.

Czy spotkaliście kiedykolwiek miluśkiego niebieskiego miśka? Czy zostaliście wycelowani?

Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania pozytywnej mocy:

Źródło: http://www.youtube.com/user/BoxMusicBogdanTyc/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>