Życie na maksa: D-BOMB i „Mamy weekend”

życie na MAKSA

Pozytywne myślenie wciąż objawia się w dobrych teledyskach polskiej muzyki tanecznej. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!

Kto by przypuszczał, że to już szósta odsłona „Życia na maksa”? Tym razem Mr Coco Jamboo ma dla Was coś tak celebrującego czas wolny, że zwykły weekend sam nie może zmieścić w swoich ramach tego kawałka, dlatego potrzeba długiego weekendu majowego. To formacja D-BOMB z klipem „Mamy weekend”, prawdziwi koneserzy wolnego czasu, którzy na myśl o piątkowym popołudniu gotowi są w swojej wyobraźni (i nie tylko) zapuścić się aż na koniec Europy (przy założeniu, że my stanowimy początek), na Mallorcę, i tam, w towarzystwie ciemnowłosych piękności, czerpać ze słonecznych kąpieli radość i z ananasów soki.

Czy weekend nie może trwać pięć dni? Czy Mallorca to odpowiednie miejsce na imprezę?

Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania pozytywnej mocy:

Źródło: http://www.youtube.com/user/DBombVEVO/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>