Życie na maksa: CASANDRA & PRZYJACIELE i „Życie to bitwa”

życie na MAKSA

Pozytywne myślenie wciąż objawia się w dobrych teledyskach polskiej muzyki tanecznej. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!

To już piąta odsłona „Życia na maksa” i tym razem Mr Coco Jamboo ma dla Was coś tak świeżutkiego, że aż pachnącego pozytywnym przesłaniem jutra. Ta piosenka, choć porusza temat z każdej strony wyśpiewany, bo temat przyjaciół, to jednak tak doskonale wpisuje się do tej serii klipów, które walczą z pesymizmem, że byłbym niespełna rozumu, a na pewno bez uszu, gdybym nie wspomniał o CASANDRZE & PRZYJACIOŁACH i „Życiu to bitwa”. Ból i strach czają się w każdym zaułku, a wszelkie zwierzęta, w tym ludzie, czają się, by wydrzeć Ci kawałek szczęścia, jaki jeszcze posiadasz. Możesz spuścić głowę i poddać się, albo za radą jasnowłosej dziewczyny walczyć o radość, która Ci się należy. Za sprawą przyjaciół, których istnienie zaprzecza zwierzęcej naturze w człowieku, masz szansę nie poddać się i udowodnić, że siła w Tobie drzemiąca nie jest tam bezpodstawnie.

Czy uda Ci się spełnić marzenia? Czy strach i ból są możliwe do pokonania?

Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania pozytywnej mocy:

Źródło: https://www.youtube.com/user/elwira677/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>