Życie na maksa: BITSY BOYS i „Internety robię”

życie na MAKSA

Pozytywne myślenie wciąż objawia się w dobrych teledyskach polskiej muzyki tanecznej. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!

W siódmej odsłonie „Życia na maksa” mam dla Was klip niespodziankę, klip będący pewnym małym podsumowaniem, który nie stworzyła żadna grupa disco-polowych zapaleńców, ale ludzie pewnie równie pozytywnie nastawieni do świata, po części zapewne za sprawą słonecznego Wrocławia, który tak wszystkich usposabia, po części i dlatego, że zrobili cover mega-światowego przeboju Flo Ridy pt. „Good Feeling”, który dotąd na portalu YouTube obejrzało ponad 136 mln osób! I choć pewnie niektórzy powiedzą, że Flo Rida to jest raper, i to nie te klimaty, to jednak chciałbym wyróżnić ten polski cover BITSY BOYS’ÓW za bardzo duży dystans jego twórców do siebie, a także tym samym między wierszami docenić wszystkich, którzy pracują nad projektem IDP, a więc portalu o disco-polowej orientacji, który może u Państwa gościć od 1 lutego 2013 roku, portalu, który jest może szalonym pomysłem, ale czego nie robi się dla dobrej zabawy, dobrej muzyki i dla twórców, którym czasami brakuje wsparcia, docenienia, którzy muszą lansować się przez, nierzadko, wątpliwych menadżerów, wchodzić w twardy rynek, współpracować z rozdającymi karty telewizjami i robić wszystko, by być na wierzchu, nawet za cenę zatracenia tego, co najważniejsze, samej muzyki, tanecznego i biesiadnego przesłania, zabawy i prawdy o zwykłym życiu.

Czy da się zrobić coś fajnego z niczego? Czy można przetasować albo zerwać stare układy? Gdzie jest muzyka? Jak zrobić internety?

Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania pozytywnej mocy:

Źródło: https://www.youtube.com/user/officialbitsyboys/videos?flow=grid&view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>