Życie na maksa: B-QLL i „Czy to czujesz”

życie na MAKSA

Pozytywne myślenie wciąż objawia się w dobrych teledyskach polskiej muzyki tanecznej. „Życie na maksa” to seria klipów zawierających pozytywne przesłanie, które sprawią na Waszych ustach uśmiech i naładują Wasze akumulatory siłą do życia.

Choć życie w zasadzie jest do kitu, to prezentowane tu utwory i teledyski do nich będą zaprzeczały tej teorii stając się mocnymi anomaliami mogącymi zniszczyć sam system pesymizmu.

W tej serii z ekranów monitorów tryskać będą życiodajne soki przeplatane śmieszną zabawą i roześmianą imprezą wskazujące na pozytywną stronę świata. Wyrzuć smutki razem z uśmiechniętym Panem Coco Jamboo i daj się porwać beztrosce czasu i kolorom tęczy istnienia.

Mr Coco Jamboo zaprasza na pozytywne tangoo!

W czwartej odsłonie „Życia na maksa” nie mogłoby się obyć bez pozytywnie zakręconych chłopaków z B-QLL i ich „Czy to czujesz”, formacji, która mnie z klipu na klip wciąż zaskakuje. W tym kawałku z połowy 2012 roku Ombre i Jaco udowadniają, że nie trzeba brać narkotyków, ani się upijać, by czerpać z życia pełnymi garściami, a także dawać życiu takiego powera, że – piii –.

Zabawa trwa, życie wiruje, droga przed nami szeroka, a dziewczyna wciąż dzwoni stęskniona. Czy nie może być lepiej? Pytanie tylko, czy to czujesz?

Obejrzyjcie teledysk i czerpcie z przesłania pozytywnej mocy:

Źródło: http://www.youtube.com/user/BQLLTEAM/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>