Zespół MASTERS producentem muzycznym – MISIA B nagrywa pierwsze utwory

MISIA B logotyp
 

Zespół Masters, na czele z liderem Pawłem Jasionowskim, postanowił spróbować swoich sił jako producent muzyczny – wziął pod swoje skrzydła wokalistkę chcącą rozwijać swój talent w branży muzyki disco – Misię B. Nagrane zostały już pierwsze utwory!

Michalina Brudnowska, a właściwie Misia B, to nowa wokalistka na scenie polskiej muzyki disco, jednak nie jest to jej debiut muzyczny. Na co dzień występuje w jednym z warszawskich teatrów, gdzie można podziwiać jej umiejętności zarówno muzyczne jak i aktorskie. Ponadto występowała już wcześniej w programach typu talent show, żeby zaprezentować szerszej grupie odbiorców swoje predyspozycje wokalne. Przykładem jest udział w drugiej edycji programu The Voice of Poland w drużynie Justyny Steczkowskiej.

Misia B, czyli Michalina Brudnowska
Misia B, czyli Michalina Brudnowska; zdj.: Fotografia Boutique Inc

Link do jednego z jej występów, które na YouTube ma już blisko 700 tys. wyświetleń (autorskie wykonanie utworu „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam):

Teraz Misia B, pod czujnym okiem lidera Zespołu Masters, stawia swoje pierwsze kroki w branży polskiej muzyki disco. Nagrane zostały już dwa utwory, których kompozytorem jest właśnie Paweł Jasionowski: „Para idealna” i „Kochaj tylko mnie”.

Misia B ma bardzo energiczny głos i świetnie potrafi go wykorzystać nadając niepowtarzalny klimat każdemu utworowi, który wykonuje. Na scenie zachowuje się bardzo profesjonalnie, od razu widać, że robi to co kocha, a przede wszystkim ma od groma zapału, więc praca z nią to czysta przyjemność. Wierzę, że osiągnie wielki sukces – podkreśla lider Zespołu Masters.

Zarówno „Pary idealnej” jak i „Kochaj tylko mnie” można posłuchać na oficjalnym kanale Misi B na YouTubie: www.youtube.com/DiscoMisiaB. Do jednego z tych utworów już pod koniec listopada będzie można obejrzeć teledysk.

Jeszcze nie zdradzę, do którego utworu nagraliśmy wideoklip. Niech to będzie małą tajemnicą na początek i jednocześnie zachętą do śledzenia mojego kanału na YouTube i konta na Facebooku. Wkrótce wystartuje również strona internetowa, niedługo także pierwsze koncerty, na których będzie można posłuchać jak śpiewam „na żywo”. Pracujemy na 100% naszych możliwościzachęca z uśmiechem Misia B.

Zapraszamy gorąco do odwiedzenia oficjalnego kanału Misi B na platformie YouTube: www.youtube.com/DiscoMisiaB oraz do obserwowania jej profilu na Facebooku: www.facebook.com/DiscoMisiaB, na które to na bieżąco dodawane są wszelkie nowości z działalności Misi B.

Czekamy również na Wasze opinie – każdy Wasz komentarz jest dla nas bardzo ważny i pozwoli nam tworzyć dla Was coraz lepszą muzykę! A teraz posłuchajcie utworów “Para idealna” i “Kochaj tylko mnie”:


Źródło: Zespół Masters

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>