Zapowiedź premiery klipu ARKA BRAXTONA ft. BEAT MAGIC – “Znowu mamy święta”

Arek Braxton - Znowu mamy swieta
 

Do naszej redakcji dotarła gorąca informacja, że już 23 grudnia o godzinie 17:00 w muzycznej telewizji iTV i jej programie “Discostacja” odbędzie się premiera teledysku ARKA BRAXTONA ft. BEAT MAGIC pt. “Znowu mamy święta”. Teledysk będziecie mogli obejrzeć także w TVP!

Przypomnę, że pisaliśmy już o tej piosence na naszej stronie – tutaj

Teraz “Znowu mamy święta” stała się przebojem w rozgłośniach radiowych i jest to jedna z lepszych piosenek świątecznych, która przez Gości naszej strony porównywana jest do legendarnej “Last Christmas” formacji Wham!

Zapraszamy razem z Arkiem Braxtonem i Beat Magic na telewizyjne premiery klipu “Znowu mamy święta” – w iTV i TVP, a teraz, by umilić oczekiwanie, posłuchajcie tego świątecznego hitu!

Słowa: Zbyszek Bieniak
Muzyka: Emil Jeleń

AREK BRAXTON FT. BEAT MAGIC – „Znowu mamy święta”

Źródło: informacja prasowa

Wprowadził: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

3 komentarzy do Zapowiedź premiery klipu ARKA BRAXTONA ft. BEAT MAGIC – “Znowu mamy święta”

 1. Kix pisze:

  A przepraszam, które radio to niby gra?

   
  • Mr Coco Jamboo pisze:

   Piosenkę ARKA BRAXTONA ft. BEAT MAGIC pt. “Znowu mamy świeta” grywają radia: plus, polskie radio, radio parada, radio jard, wawa i stacje internetowe, a także lokalne rozgłośnie.

   Proszę nam wysłać z podanego adresu e-mail dane kontaktowe, jeśli Pan jest zainteresowany singlem – Arek Braxton obiecał podesłać!

    
 2. Mateusz pisze:

  można prosić o nuty ??????

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>