„Wszystko mi disco” – zapowiedź 101 odcinka

Basta i klip Juz nie zatanczy dla mnie
 

W najbliższy czwartek 19 września o 17:15 w Polo TV zapowiada się niezwykle interesujący odcinek. A interesujący dlatego, że będzie w nim kilka długo oczekiwanych i głośnych premier-perełek.

Od formacji BASTA będziemy mieli okazję obejrzeć premierę „Już nie zatańczy dla mnie”, która jest taką babską odpowiedzią na najlepszy, jeśli chodzi o oglądalność, polski klip na portalu YouTube – „Ona tańczy dla mnie” formacji WEEKEND. Krążą plotki, że tym razem to kobiety będą górą. Mnie to nie przeszkadza, ale pamiętajcie dziewczyny, że nawet „Seksmisja” Juliusza Machulskiego przy niemal całkowitej dominacji kobiet zakończyła się końcową ich porażką.

Drugą premierą, która w mojej ocenie może być nie tyle dużym zaskoczeniem co prawdziwym hitem końca tego roku, będzie klip „Na zabawie” formacji JORRGUS. Utwór ten miałem przyjemność na żywo wysłuchać podczas imprezy „Pożegnanie Lata w Iłowie” 29 sierpnia. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i coś czuję, że to będzie jeszcze bardziej popularny materiał, niż pierwszy hit Jurka opublikowany końcem marca do utworu „Jesteś”, który zanotował już prawie pół miliona odsłon i, bagatela, oceny widzów w stosunku aż 32 do 1 (pozytywne/negatywne oceny). Niewiarygodne. Wygląda na to, że Jurek Szuj postawił w tym sezonie na jakość, nie na ilość.

Jeśli chodzi o ilość, choć bez straty jakości, to kolejną gorącą premierą u Maćka Smolińskiego będzie klip do utworu „Lubisz, czy nie lubisz” SOLEO. SOLEO to stosunkowo młoda formacja na rynku, która po sukcesie „Słodko Słodkiej” (ponad 2,263 mln odsłon na YouTube w ciągu prawie 9 miesięcy) wyprodukowała aż cztery profesjonalne teledyski. Zdaje się, że ekipa Kamila Jaworskiego doskonale zna sekret sukcesu w branży, który można streścić w trzech słowach: teledyski, teledyski, teledyski … Oprócz tego będziemy mogli zobaczyć wywiad z SOLEO!

Na koniec zdradzę, że będziecie mogli obejrzeć również klip młodej formacji PIĘKNI I MŁODZI do utworu „Niewiara”, która elektryzuje widzów w internecie, bowiem na YouTube od końca czerwca tego roku klip obejrzało ponad milion widzów, a oceniło aż 31,63 do 1! Nie wierzę, choć, po wysłuchaniu piosenki gotowy jestem uwierzyć!

Czy będziecie jutro o 17:15 z Polo TV? Jeśli nie dacie radę, możecie obejrzeć powtórkę w poniedziałek 23 września o 10:10 i we wtorek 24 września o 14:10.

Zapraszam na zapowiedzi klipów:

BASTA i zapowiedź „Już nie zatańczy dla mnie”:

JORRGUS i zapowiedź „Na zabawie”:

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>