WISZU i klip „Mała”

idp opiniotworczy
 

Na ciekawy piątkowy wieczór, by był jeszcze ciekawszy, mam dla Was klip do piosenki pt. „Mała” od artysty o pseudonimie WISZU.

Zespół WISZU to twór bardzo młody na polskiej scenie disco, bowiem powstał w 2012 roku. Jego założycielem jest lider formacji, Piotr Wiszowaty, od którego nazwiska nazwę wzięła cała formacja.

Piotrek to człowiek nie anonimowy, gdyż widzowie stacji Polo TV mogą go pamiętać z programu „Disco Star”, w którym dotarł aż do ćwierćfinałów. Ponadto, to bardzo młody człowiek, który ma dopiero 20 lat, a poznał już tajniki gry na instrumentach, takich jak: keyboard, akordeon i saksofon. Także sam tworzy muzykę i pisze teksty, a nawet tańczy. Czyli można powiedzieć, że WISZU to taki obrotny chłopak we własnej kapeli jak Mr Coco Jamboo na portalu IDP.

Piotr Wiszowaty nagrał takie piosenki, jak „Już wiem, jak to jest”, „Lubisz to, czy nie”, a także „Małą”, do której możecie obejrzeć poniżej teledysk.

A w nim fajne, trzęsące tyłeczkami dziewczyny, młody, ambitny chłopak, który wie, co robi się z niunią w łazience, a także melanż jak się patrzy, wokal obiecujący, i te sukienki, ach, chciałoby się zaśpiewać na na na na na…

I na koniec, wiem że będę niezbyt elegancki, ale tej dziewczynie z tatuażem na wszystko, a nawet na wiele więcej, pozwoliłbym. A na usprawiedliwienie dodam, że to tylko niewinna parafraza słów autora.


Źródło: http://wiszu.manifo.com/

http://www.youtube.com/user/zespolwiszu?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>