Wielka Gala zespołów DISCO POLO & DANCE w Chynowie – 2 maja

Źródło: Organizatorzy
 

Już wkrótce, bo 2 maja 2013 roku o godz. 20:00 w Chynowie k/Wadlewa będzie miała miejsce Wielka Gala zespołów Disco Polo & Dance. Na gali wystąpi 6 zespołów muzycznych, w tym znane ze stacji Polo TV: MARKUS, DISCOVER, MAVERS i PARADISE, oraz młode zespołu o dużym potencjale: OXFORD i DANCE PROJECT.

Zespół MARCUS powstał w 1995 roku i działał do 2001 roku; po reaktywacji w połowie 2011 roku zespół w 2012 roku wydał płytę pt. „Moja mała”; obecnie zespół znany z takich przebojów, jak „Za wolność” czy „Warto młodym być” pracuje nad trzecią płytą.

Teledysk zespołu MARCUS pt. „Moja mała”:


Zespół DISCOVER swoje powstanie datuje na połowę 2005 roku. Ma na swoim koncie takie piosenki, jak „Księżniczka z moich stron”, „Tańcz maleńka”, „Dziewczyna ciemnowłosa”, „Mój mały świat”, „Taka jest miłość”, „Pierwszy raz”, „Dla mojej dziewczyny” czy „Między nami”.

Źródło: Organizatorzy

Plakat promujący Wielką Galę zespołów DISCO POLO & DANCE, która odbędzie się 2 maja 2013 roku w Chynowie koło Wadlewa

Zespół MAVER znany jest z takich piosenek, jak „Imprezy smak”, „Powiedz lato”, czy z hitu „Boginią jesteś”. Niewątpliwie, osobą wyróżniającą się w zespole jest wokalista Mariusz Głodowski, który występował wcześniej w formacji COMPACT.

Zobaczcie jak wygląda impreza w rozumieniu Mariusza:

Zespół PARADISE powstał w 2001 roku za sprawą Andrzeja i Wojtka z Tarnowskich Gór. Zobaczcie klip pt. „Czarne jagody”, gdzie dziewczyny smaczne są jak czarne jagody, usta czerwone mają, jak maliny, a tańczą jak na prawdziwe góralki przystało:

Źródło: http://www.grupamarcus.pl/
http://www.youtube.com/user/SunMusicPoland?feature=watch
http://www.impresario.com.pl/index.php/disco-polo/3-disco/31-discover.html
http://www.mavers.pl/info.html
https://www.youtube.com/user/MaversMusic/videos?view=0&flow=grid
http://www.polotv.pl/gwiazda/paradise/176

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do Wielka Gala zespołów DISCO POLO & DANCE w Chynowie – 2 maja

  1. Imprezowicz pisze:

    No no zapowiada się ciekawie, zważywszy na to że mieszkam w Łasku na pewno nie opuścimy takiej okazji i odhaczymy się na listach obecności :)

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>