Wielka Gala Disco Polo zakończyła się powodzeniem!

Wielka Gala Disco Polo Wczoraj i dziś w Sali Kongresowej
 

Wielka Gala Disco Polo „Kiedyś i dziś”, która odbyła się w sławnej już Sali Kongresowej w Warszawie w sobotni wieczór 5 października zakończyła się ogromnym powodzeniem. Na scenie pojawiła się czołówka polskiej sceny muzyki tanecznej, a więc BOYS, AKCENT, CLASSIC, MIG, EFFECT, JORRGUS, FOCUS, Marcin Siegieńczuk, a ze świeżych formacji, ale nie mniej aktywnych, można było posłuchać i obejrzeć AFTER PARTY, SOLEO czy EXAITED.

„Wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki” (w liczbie ponad 2000!), tak można było przeczytać w internetowym wydaniu Super Expressu z 7 października, dwa dni po tym wydarzeniu. Do krótkiej notki dołączone są zdjęcia roześmianych ludzi, trzech równo przystrzyżonych blondynek, duetu Zenka Martyniuka i Agnieszki Drewnickiej, dającego czadu Marka Biedrzyckiego, Patryka Pegzy i tancerzy, słodkich chłopaków z SOLEO, pięknej twarzy, ciała i głosu EXAITED, fanek w każdym wieku, pięknego i boskiego Zbyszka Perkowskiego z całą brygadą tancerek, czy w końcu eleganckiego Marcina Millera. Także, jak podaje Patryk z AFTER PARTY, bilety u koników można było dostać za 1500 zł.

zobacz plakat >>

W internetowej telewizji dziennika Super Express pojawiły się filmiki z tej imprezy. Przypomnę, że dziennikarze Super Expressu już od jakiegoś czasu towarzyszą największym imprezom disco polo, którym patronuje m.in. Polo TV. Widać, że ta współpraca wszystkim wychodzi na dobre, a filmiki od SE są nie tylko rzeczowe, ale przede wszystkim śmieszne. I tak było tym razem.

Zanim impreza się rozpoczęła na dobre, artyści przygotowywali się do występów w pomieszczeniach garderoby. Do nich właśnie udało się wśliznąć reporterowi Super Express TV, charyzmatycznemu Michałowi Migale. Jego wystylizowany ubiór niemal przypominający kreacje Elvisa Presleya, a więc biała marynarka podkreślona szerokim ciemnym wzorzystym kołnierzem rozpiętej luźno koszuli to tylko przedsmak tej postaci. Jeszcze bardziej zwraca na siebie mętne, niemal rozmarzone, spojrzenie, zdradzające wyluzowanie i inteligencję. Inteligencję, która jak macki ośmiornicy wszędzie dotrze, dotknie, wybada i porzuci.

Zobacz film – Wielka Gala Disco Polo – sprawdzamy garderoby gwiazd

Michał Migała wchodzi bezpardonowo do wspólnej garderoby zespołów AKCENT, MIG i Marcina Siegieńczuka, by spotkać tam … Jurka Szuj (JORRGUS). Ale i znalazł się Marcin, który opowiadał, jak przygotowuje się do koncertu. Zdradził, że przed koncertem pija jajka. W międzyczasie widzimy ujęcia rozbawionej widowni, co wcale nie dziwi, bo bawią się podczas występu m.in. Zenka Martyniuka czy ubranej w krótkie niebieskie spodenki Agnieszki Drewnickiej, spodenki, które nie tylko odsłaniają piękne nogi, ale i świetnie komponują się z żółtą bluzeczką. W innej przebieralni znajdują się piękne tancerki i wysportowani tancerze. Zenek czuł się w Sali Kongresowej jak w domu, a jego uśmiech opowiadał taką historię, jakby dopiero co wziął domową kąpiel. Na koniec materiału mogliśmy obejrzeć rozbrajająco szczerego Marcina Millera, który więcej uwagi poświęcił nie tyle swojej małżonce, co swojej ręce.

W kolejnym materiale od Super Expressu możemy obejrzeć zagorzałych, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, psycho-fanów Zenka Martyniuka. Wniosek z tego materiału był tylko jeden – Zenek Martyniuk jest królem świata!

Zobacz film – Disco Polo “Kiedyś i dziś” – Zenek Martyniuk królem świata

W ostatnim filmie od Super Express TV widać ludzi po Gali, wychodzących warszawskich hipsterów, zadowolone tłumy, i te same zapewnienia, że było bardzo dobrze. Poznajcie preferencje uczestników imprezy:

Zobacz film – Wielka Gala Disco Polo – zobacz jak było!

Zobaczcie także występ AFTER PARTY podczas Wielkiej Gali Disco Polo:

Jak widać na powyższych materiałach, był to wielki powrót sympatyków disco polo i zespołów na warszawskie salony. Okazało się, że w stolicy jest masa ludzi, którzy dla tego nurtu muzycznego są gotowi niemal na wszystko.


Na zakończenie, dla tych, którym nie udało się zdobyć biletów na to wydarzenie w Sali Kongresowej, podam za informacją od Polo TV, która pojawiła się na ich fan-page’u w Facebooku, że już niedługo, 16 lutego 2014 roku, odbędzie się w Sali Kongresowej „Walentynkowa Gala Disco Polo”. Jak widać, sukces „Wielkiej Gali Disco Polo” nie kazał długo czekać Organizatorom na podjęcie decyzji o kolejnym wydarzeniu disco polo w Warszawie. Rok 2014 zapowiada się zatem na czas wielkich imprez polskiej muzyki tanecznej, w Ostródzie, Kobylnicy, Iłowie, Mrągowie, Warszawie, i kto tam jeszcze wie, gdzie jeszcze. To będzie z pewnością tłusty muzyczny rok!

Źródło: http://bit.ly/17gWfq4
http://bit.ly/1b4oRXK
http://on.fb.me/1a5GwMi

http://bit.ly/GI0sxC

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do Wielka Gala Disco Polo zakończyła się powodzeniem!

  1. krytyk muzyczny pisze:

    Gala była bardzo mierną, słyszałem nawet określenia”chała,kicha”. Oprócz grupy Classic wszyscy rżnęli z playbacku na dodatek niektórzy dość nieudolnie. Oprócz tego na wejściu ochrona zabierała aparaty fotograficzne za których depozyt trzeba było zapłacić 20 PLN bez żadnego pokwitowania wpłaty.Gdzie są te pieniądze. Regulamin organizatora mówi jasno, że na koncert nie można wnosić tylko profesjonalnego sprzętu foto video. Na lutową galę na pewno nie pójdę ani ja ani cała grupa znajomych. Prawdziwy koncert zawsze jest LIVE!!!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>