WEEKEND skromny jest

impreza-disco-polo
 

6 lutego 2013 roku Radek Liszewski z zespołu WEEKEND udzielił wywiadu Jarkowi Adamkowi w Radio Elka z Leszna.

Mowa w nim o popularności na portalu YouTube.com piosenki pt. “Ona tańczy dla mnie”, której liczba odsłon przekroczyła 50 milionów!

Z wywiadu wyłania się postać Radka jako bardzo skromnej i sympatycznej osoby, trzeźwo patrzącej na świat i swój sukces, której z pewnością woda sodowa do głowy nie uderzyła i raczej nie uderzy. Radek Liszewski zdaje sobie sprawę, że “Ona tańczy dla mnie” ma swój czas, który przeminie. Zmuszony jest do występowania w roli osoby, która broni całej branży i gatunku disco-polo.

Zwraca się także uwagę na wielki wkład i wpływ internetu oraz pracy Dj-ów na popularność czołowej piosenki zespołu WEEKEND. Radek dystansuje się wobec masowych prób parodii jego twórczości i widzi w tym pokłosie swojego sukcesu.


Bardzo podoba mi się także podejście lidera WEEKEND, który mówi stanowczo, że nigdy nie robi tego, co robi, dla pieniędzy, i to nie pieniądze są motywatorem całego jego procesu tworzenia. Ja mu wierzę, bo to widać. Dystansuje się także wobec polityki i nie stara się przekonywać innych do swoich poglądów.

Posłuchajcie i obejrzyjcie ten materiał:

Źródło: http://www.youtube.com/user/WeekendOfficial?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>