WEEKEND mocno zaczyna rok

impreza-disco-polo
 

Radka Liszewskiego z zespołu WEEKEND nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Jeżeli jednak jeszcze ktoś się w naszym kraju uchował, kto nie zna utworu „Ona tańczy dla mnie” i jego wykonawcy, to śmiem powiedzieć, że duża popularność tego artysty w Polsce nie jest dziełem przypadku, ale systematycznej i ciężkiej pracy.

Zespół WEEKEND istnieje bowiem na rynku muzycznym już od 2000 roku, i ma na swoim koncie aż pięć płyt („Playboy”, „Bawidamek”, „De Javu”, „Tak jak czuję” i „Ona tańczy dla mnie”).


Po licznych koncertach w Polsce w styczniu tego roku (bywało, że zespół grał dwa koncerty dziennie), WEEKEND niesiony falą własnej popularności od 12 do 25 lutego realizuje trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i w Kanadzie.

Mimo wielu spotkań z fanami, wywiadów i występów dla mediów, zespół 17 lutego 2013 roku publikuje na swoim kanale w portalu YouTube.com teledysk do piosenki pt. „Moje miasto nigdy nie śpi”, który był kręcony 29 stycznia.

Jeśli chcecie poznać zapędy Radka w stronę rapowania, to koniecznie zobaczcie najnowszy teledysk grupy WEEKEND, który jest jak „mój pierwszy raz”:


Źródło: http://www.weekend.fm/
http://www.facebook.com/ZespolWeekend?fref=ts
http://www.youtube.com/user/WeekendOfficial/

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>