VIXA i utwór “Pokochaj mnie” [mp 3]

VIXA
 

VIXA, a więc trio z Olą, Szymonem i Dominikiem, jak na debiutującą formację, nie marnują czasu i walczą o uznanie słuchaczy, o wywalczenie sobie jak najsilniejszej pozycji na rynku polskiego disco.

Ostatnio donosiliśmy o ich debiutanckim teledysku do utworu “Każdej nocy”, teraz mamy kolejną propozycję od ekipy z Wieruszowa. Jednak, ku zaskoczeniu naszej Redakcji, to nie kruczowłosa Ola umila nam chwile swoim głosem, ale głos męski.

Podobała mi się ta część, w której wokalista wymawiał słowa piosenki (od: “Ta niespokojna noc …”), trochę mniej główna część utworu, bowiem głos zdawał się być za bardzo nosowy. Mimo wszystko formacja VIXA zdobywa kolejne punkty, gdyż pokazuje swoją wszechstronność. Ciekawe, co stałoby się, gdyby wokaliści połączyli swoje głosy tworząc niemal bitwę na głosy, wojnę damsko-męsko, albo przeciwnie, stworzyli balladę, w której głosy obojga płci spotkałyby się w pragnieniu siebie wzajem. Ona pragnęła jego w “Każdej nocy”, on poszukiwał jej ciała w “Pokochaj mnie”.

Aż ciarki przeszły mi po plecach na samą myśl o tym, co wyszłoby z takiego połączenia.

A teraz posłuchajcie najnowszej propozycji od VIXA – piosenki “Pokochaj mnie”:

Źródło: VIXA
http://on.fb.me/HVC9NH

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>