VIXA i klip “Każdej nocy”

VIXA
 

Nie tak dawno pisaliśmy o nowej formacji VIXA, którą tworzą Aleksandra Spólna, Szymon Nowak i Dominik Krawczyk, teraz mamy kolejny powód, by wrócić do tego zespołu – formacja VIXA 20 listopada br. opublikowała na kanale zespołu w YouTube debiutancki klip do utworu “Każdej nocy”.

Zdjęcia kręcone były z rozmachem, gdyż debiutanci nie wybrali jako scenerii wideoklipu ani miejscowego klubu, ani lokalnych dożynek, ale Włochy i Szwajcarię. To właśnie tam, w pierwszym tygodniu listopada w takich miastach, jak Mediolan, Arona, Cannobio, Stresa czy Locaro, Ola, liderka grupy, stała się główną postacią na planie. Grupa z Wieruszowa nie znalazła się tam przypadkiem, ale obrany kierunek odpowiadał kierunkowi, gdzie pracuje mama Dominika.

Źródło: http://on.fb.me/HVC9NH

Ola na planie teledysku “Każdej nocy”, gdzie dobra architektura nie była tylko dodatkiem

Źródło: http://on.fb.me/HVC9NH

Eksperyment z wykorzystaniem bogatych architektonicznie i przyrodniczo miejsc z pewnością przysporzył temu klipowi wartości – ulice Mediolanu w połączeniu z widokiem Alp dają dobre i sycące oko efekty. Na początku materiału Ola wydawała mi się trochę zasmucona, ale z biegiem kadrów uśmiech pojawiał się na twarzy wokalistki coraz częściej. Z tych drobnostek, które przykuły moją uwagę, mogę jeszcze dodać stylizację młodej dziewczyny, która wydaje mi się za bardzo przytłaczająca. Czarna sukienka postarza, a skórzane elementy zbyt przywodzą na myśl perwersję, i choć może ona pasować do kruczowłosej Aleksandry, to jednak spodziewalibyśmy się jednak więcej kolorów, zwiewności, sukienki akcentującej młodość i piękno, a więc główne atuty dziewczyny.

Źródło: http://on.fb.me/HVC9NH

Czarna, klasyczna sukienka, z jednej strony nie odsłaniała zbyt wiele, co jest dobre, z drugiej mogła postarzać

Źródło: http://on.fb.me/HVC9NH

Mimo wszystko debiut jest obiecujący, a piosenka zapada w pamięć

Mimo tych drobnostek debiut uważam za obiecujący, a piosenkę od Dominika, który jest autorem słów i kompozycji, za interesującą. Aranż Dee Jay’a Crasha nadaje jej właściwej dynamiki, a wokal Oli ładnie prowadzi się z muzyką, co daje efekt, jakby powiedział pewien Włoch – “dobra vixa”!

Zobaczcie debiutancki teledysk formacji VIXA do utworu “Każdej nocy”:

Źródło: http://bit.ly/1cHttTR
http://on.fb.me/HVC9NH
http://bit.ly/I4IupQ

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>