VEXEL DJ i jego disco chata

Najnowsze zdjęcie zespołu VEXEL DJ & ELWI
 

To nie łomot miejscowego oddziału antyterrorystycznego zbudził Andrzeja Krawca VEXEL DJ-a w jego 48-mio metrowym mieszkaniu, ale ekipa „Disco Chaty” stacji ITV.

Tak relacjonuje zdarzenie sam podejrzany, ups, przepraszam, zainteresowany:

„Siedzę sobie, obijam się nikczemnie, słyszę puk, stuk do drzwi, a tam jak grom z jasnego nieba! Discochata! Stres, szok, co widać na załączonym obrazku. No cóż, gadka szmatka, kawka, herbatka i troszeczkę informacji dla włamywaczy na temat mojej chatki. Pozdrawiam gorąco słuchaczy, oglądaczy oraz przesympatyczną ekipę ITV!

Pozdrawiam oraz życzę miłego odbioru,
Vexel DJ”.


Otóż gwiazda polskiej muzyki tanecznej, która aktualnie współpracuje z Elwirą ELWI Kryńską, nie mieszka w wielkiej rezydencji, ale w zwykłym skromnym mieszkaniu.

Ma utalentowaną córkę, która gra na pianinie, zdolną żonę, która tworzy piękne lampy. Ma liczne nagrody, słoniki z ametystu i niemiecki zestaw porcelany. Ma także porządny barek. Ma wielki telewizor, na którym ogląda swoje ulubione programy. Kuchnię, w której gotuje ulubione potrawy. Potrafi ugotować piersi indycze i zupę pomidorową, choć ze zmywaniem po gotowaniu nie idzie mu najlepiej. Uwielbia grejpfruty i mandarynki, cebule i czosnek. Ma cały zestaw trampek koncertowych i mini studio nagraniowe. Ciekawe, czy ma wyrozumiałych sąsiadów?

I choć nie jest zawodowym DJ-em, to w swoim pseudonimie artystycznym używa zwrotu „DJ”, na który w pełni zasługuje, bowiem, jak na ograniczone warunki domowe, tworzy niezłe kawałki. Ma smykałkę do fotografii i wielkie serce, bo gra dla WOŚP.

Całość materiału filmowego pokazuje, że Andrzej Krawiec to taki zwykły, porządny gość, normalny człowiek, chłopak z sąsiedztwa, zza ściany, który nie musi wiele mieć, by wiele tworzyć, oprócz kochającej rodziny na miejscu i wspaniałych rodziców z wielką chatą na wsi.

Zobaczcie:


Źródło: http://www.youtube.com/user/vexelvexelvexel?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>