VEXEL DJ FT. DENIX i klip „Ooo Sia la la”

Lider zespołu VEXEL
 

Andrzej Krawiec tak krążył wokół hitu, tak wydawał w tym roku jeden utwór za drugim, że w końcu uruchomił swój skryty potencjał i stworzył naprawdę coś dobrego. Tą perełką ma być utwór o nieskomplikowanej nazwie „Ooo Sia la la”.

Przypomnę, w tym roku mogliśmy obserwować dużą aktywność białostockiego artysty. 22 stycznia został opublikowany na portalu YouTube klip do piosenki pt. „Tak to już działa” stworzony razem z ELWI, a więc Elwirą Kryńską. Miesiąc później, wspólnie z ELWI, wypuszczony na światło dzienne został klip do piosenki „Bansuj lansuj”. Później było kilka koncertów, następnie wywiady i programy w telewizji, a także wzięcie udziału w rozdaniu nagród TV.DISCO. W międzyczasie pojawiła się sesja fotograficzna i nowy wizerunek grupy: różowo, nowocześnie, stylowo. Kolejne koncerty, trochę wygłupów na Facebooku, przerobione foty i standardowe piątkowe kawały. W kwietniu razem z Mr. Slide’m powstał utwór „Daj tak buziaka”, by po majowej sesji na wsi artysta pojawił się pod koniec miesiąca na 2. urodzinach Polo TV. Koniec maja to kolejny kawałek z Mr. Slide’m – „Sto lat, sto lat, pij małolat”. Kolejne koncerty i w drugiej połowie czerwca pojawił się klip do ostatniego z wymienionych utworów. Teraz Andrzej poprosił do współpracy Denixa i powstał utwór i klip „Ooo Sia la la”.

Źródło: YouTube

Kadry z klipu VEXAL DJ ft. DENIX „Ooo Sia la la” (na górze i u dołu)

Źródło: YouTube

Choć materiał wideo, tak jak w przypadku „Sto lat …” i innych produkcji VEXEL DJ’a, nie jest może nazbyt profesjonalny, bo prezentowane ujęcia są trochę chaotyczne, a oświetlenie daje wiele do życzenia, to jednak sam utwór jest tak prosty i dobitny, a podwójny wokal Vexela i Denixa tak łagodny i pasujący do siebie, że ja to kupuję. Nie przeszkadza mi już jakość obrazu, sceneria, chaos, szum, a słyszę wirtuozerię VEXELA, jego kombinatorykę słowną, jego talent i jasne przesłanie – nie jestem bogaty, ale mogę Cię mieć dziewczyno, bo jesteśmy my dwoje i to nam wystarczy!

Mnie to wystarczyło i wydaje się, że już bliżej w tym roku Andrzej być przeboju nie może. Choć, może? Zobaczcie:

Źródło: http://www.youtube.com/user/vexelvexelvexel?feature=watch
https://www.facebook.com/djvexel

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>