VEXEL DJ feat. Mr. Slide i „Sto lat, sto lat, pij małolat” [klip]

Lider zespołu VEXEL
 

Kilka dni temu artysta kryjący się pod pseudonimem VEXEL DJ opublikował na kanale w YouTube klip do piosenki pt. „Sto lat, sto lat, pij małolat”.

Singiel powstał w drugiej połowie maja. To już druga propozycja od Andrzeja w tym roku i druga powstała we współpracy z producentem muzycznym o pseudonimie Mr. Slide. Wcześniej mogliśmy usłyszeć piosenkę pt. „Daj tak buziaka”.

VEXEL dużo eksperymentuje muzycznie, a świadczyć o tym może fakt, że jeszcze niedawno mogliśmy oglądać tego białostockiego artystę na koncertach wespół z ELVI, a więc Elwirą Kryńską, tancerką, która obecnie próbuje swoich sił z artystą o pseudonimie DGS DEPRY.

No cóż, kto nie eksperymentuje, ten nie smakuje. Muzyki, oczywiście. Teledysk do piosenki „Sto lat, sto lat, pij małolat” to półprofesjonalna produkcja, a jego realizacji podjęli się Andrzej Krawiec (a więc VEXEL DJ) oraz Szczepan Zalewski. Nie przeszkadza to jednak temu, że klip fajnie się ogląda. Andrzej tak ma, że potrafi z niczego zrobić coś fajnego. Wystarczyło wpaść do klubu Flash w Warszawie, zaprosić kilka koleżanek i dobrze się bawić, a widzowie z pewnością to docenią.

Zobaczcie, jak wyglądają „podjarane” Ola i Ola:

Źródło: http://www.youtube.com/user/vexelvexelvexel?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>