VEEGAS i klip „W górę dłonie”

Veegas - W Gore Dlonie - Official Music Video 2013
 

31 lipca chłopaki z VEEGAS wrzucili na kanał Veegas Official w YouTube klip „W górę dłonie”. Ekipa Adriana Rybczyńskiego tym razem udała się w Polskę, a dokładniej do dwóch klubów: Discoplex A4 Pietna oraz Grand Disco Szczebrzeszyn, by tam pokazać nam to, jak się bawić.

Realizacji wideo podjęła się ArtsFrame, co oznacza, że zespołowi spodobała się ta firma, bowiem to już nie pierwszy klip zrealizowany dla Veegas od tej zamojskiej ekipy.

Klip jest prawdopodobnie w zamyśle nagraniem zwykłej trasy VEEGAS, ich podróży, stylu życia, a trochę upraszczając, stylu odżywiania, spontanicznych reakcji i tych bardziej wymuszonych przez naturę, żartów, wygłupów, taki zwyczajny zakulisowy misz-masz. Z tego względu klip raczej nie będzie zaliczał się do jakiś wybitnych produkcji na rok 2013. Jednak prezencja Adriana na scenie w ciemnych okularach, zwykłe żarty młodych ludzi, ten koncertowy klimacik oraz, co chyba najważniejsze, ta muzyka, pozwalają mi optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wiem bowiem, że już niedługo ukaże się materiał wideo z podróży chłopaków z VEEGAS do Dubrownika na Chorwacji, z którego powstał klip „Kolejne lato”. Oj, zapowiada się gorąca końcówka lata z VEEGAS!


Źródło: YouTube

Kadr z klipu formacji VEEGAS do utworu „W górę dłonie”

Reasumując, poniższy klip to nie klasyka, ale z pewnością lektura obowiązkowa, zwłaszcza dla fanów VEEGAS.

Źródło: https://www.youtube.com/user/veegaspl?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>