VEEGAS i klip + making off „Będzie pompa”

Zespół Veegas
 

Grupa VEEGAS, która będąc w Paryżu nakręciła dwa klipy, i już wcześniej zadebiutowała z jednym z nich, teledyskiem pt. „Bukiet róż”, tym razem przedstawia dla swoich fanów produkcję pod tytułem „Będzie pompa”.

We wczorajszym, czwartkowym odcinku programu „Wszystko mi Disco” stacji Polo TV po raz pierwszy w telewizji miała miejsce premiera klipu „Będzie pompa”, zaś trochę wcześniej, bo 30 kwietnia na kanale Veegas Offical w portalu YouTube opublikowany został materiał zawierający połączenie making off i samego teledysku, który poniżej prezentuję.

Adrian Rybczyński, lider VEEGAS, gra główną rolę w klipie, który zrealizowała firma Artsframe.


Bohater grany przez muzyka ma pewne problemy życiowe, i w zasadzie wydaje się, że wszystko zawala przez nadużywanie alkoholu. Życie swoją brutalność przejawia przez osobę Francuzki bezwzględnie budzącej Ariana i zlecającej mu zadanie: dostarczenie przesyłki. Klip nabiera dynamiki. Czas ucieka, a zadanie musi zostać wykonane. Czy jednak to się uda?

VEEGAS-Bedzie-pompa

Źródło: https://www.facebook.com/ZespolVeegas

Kadry z klipu grupy VEEGAS pt. „Będzie pompa”; na górze Adrian używa znanego sposobu, który pozwala ominąć zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych; na dole dwie Azjatki podczas nauki polskich słów

VEEGAS, kadr z klipu pt. "Będzie pompa"

Źródło: https://www.facebook.com/ZespolVeegas

Bohater zostaje zaabsorbowany różnymi atrakcjami Paryża, a używając sprytnie zamaskowanego dopalacza niebezpiecznie zaplątuje się w wydłużającym się czasie.

Zobaczcie, jak potoczy się historia w Paryżu:

Źródło: https://www.youtube.com/user/veegaspl?feature=watch

https://www.facebook.com/ZespolVeegas

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>