VEEGAS i „Harlem Shake 2013!”

Zespół Veegas
 

I stało się. Zespół VEEGAS pozazdrościł popularności wykonania TROPIC-alnej wersji „Harlem Shake Polska”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i postanowił zrobić własną wersję do „Do The Harlem Shake”. Nie pokusił się jednak na zmontowanie pełnometrażowego teledysku, ale wpuścił, zgodnie z tradycją tego wirusowego zjawiska sieciowego, swoją propozycję wideo 36-cio sekundowego nagrania z podkładem muzycznym, którego autorem jest DJ Baauer z Nowego Jorku.

Dla porównania, zobaczcie oryginalną wersję „Do The Harlem Shake”, którą od 2 lutego 2013 roku obejrzało już 43,070 mln osób i oceniało w skali 5,42 do 1 (pozytywne/negatywne oceny):

I wersja zespołu VEEGAS pt. „Harlem Shake 2013!” z 30 marca 2013 roku, wersja bardzo świąteczna i imprezowa, z polotem i wyobraźnią:

Wygląda na to, że my, Polacy, potrafimy wiele, a jeśli bierzemy się za coś ciekawego w wolnym czasie świątecznym, to wychodzi coś całkiem wyjątkowego i niespotykanego.


Źródło: http://www.youtube.com/user/DizastaMusic/videos?view=0
http://www.youtube.com/user/veegaspl/videos?view=0
http://www.facebook.com/ZespolVeegas

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>