VEEGAS i „Będzie pompa” – zapowiedź

Zespół Veegas
 

Ledwie minęło kilka dni od pierwszej teledyskowej premiery zespołu VEEGAS w 2013 roku, od „Bukietu róż”, a na kanale grupy w portalu YouTube.com można od dziś obejrzeć zapowiedź najnowszej produkcji do piosenki pt. „Będzie pompa”.

Teledysk, jak i zapowiedź, zrealizowała profesjonalna firma ArtsFrame, i to widać. Trailer jest zrobiony tak, jak się to robi przy profesjonalnych produkcjach filmów pełnometrażowych: jest opowieść jak z dobrego filmu szpiegowskiego, napięcie, cel, postaci, angielskojęzyczny zawodowy lektor, Paryż, jest wszystko.

Widać, że chłopaki z formacji VEEGAS wyciągnęli wnioski po teledysku do piosenki pt. „Słodki smak” opublikowanego 21 grudnia 2012 roku, który zrealizowali sami, a który wypadł – mówiąc delikatnie – słabo, i postanowili zainwestować w dobrą ekipę.

Zdjęcie zespołu VEEGAS podczas koncertu w klubie Kometa

Źródło: https://www.facebook.com/ZespolVeegas

Zdjęcie zespołu VEEGAS podczas koncertu w klubie Kometa w Siedliskach k/Lublina

Teledysk, o czym wspomniałem, kręcony był w Paryżu, w mieście, w którym toczyła się również akcja „Bukietu róż”. Nie ma to, jak połączyć pracę z wakacjami w pięknym miejscu i wystartować z dwiema produkcjami na wiosnę tego roku. Oj, dzieje się u Adriana i kolegów z zespołu.

Obejrzyjcie zapowiedź teledysku do utworu pt. „Będzie pompa” zespołu VEEGAS:

Źródło: https://www.youtube.com/user/veegaspl/videos?view=0
https://www.facebook.com/ZespolVeegas

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>