Uwaga! Gorąca premiera od TROPIC – utwór „O Ola”

TROPIC - O Ola
 

Dosłownie przed godziną na ZIPPY SHARE pojawił się utwór żyrardowskiej formacji TROPIC o tytule „O Ola”!

Jest to utwór utrzymany w nowoczesnym klimacie disco, a – podobno – po jego wysłuchaniu, nogi same uginają się do tańca. Jak dowiedziałem się od zespołu TROPIC, materiał był „testowany” na kilkunastu koncertach, a wyniki eksperymentu okazały się zdumiewające: już po pierwszym refrenie wszyscy doskonale pamiętali tekst! Z tego względu, po tak dobrym przyjęciu piosenki „O Ola”, tropicowa ekipa, a więc Krzysiek, Asia, Mirek, Bartek i Przemek, uznali, że udostępnią Wam, swoim słuchaczom, piosenkę za darmo. Dodam jeszcze, że trwają prace nad klipem do tego utworu, które za kilkanaście dni zostaną ukończone. Możemy zatem spodziewać się już niedługo teledysku do piosenki „O Ola” na kanale zespołu w YouTube i w naszych ulubionych telewizjach muzycznych. Ponadto, TROPIC zapewnia, że już wkrótce dostępne będą kolejne muzyczne niespodzianki.

Piosenka nie jest już o tym pierwszym, jakże ważnym momencie w życiu zazwyczaj młodej dziewczyny, jakim jest utrata cnoty, a raczej jest niebanalnym i dojrzałym spojrzeniem na tę miłość „dojrzałą”, dla której dopełnienie miłosne odbywa się już po raz kolejny, ale nie gorszy, a pełniejszy, lepszy, dojrzalszy i bardziej wartościowy. Jest to taki moment, dla którego opisania brakuje słów, a pozostaje fraza „O Ola”, pojemna w znaczenia, ale przez to nadająca się doskonale, bo przecież wszyscy wiedzą o co chodzi, a trudno doszukiwać się jednorodności w tak przecież różnym i różnie doświadczanym akcie. Czy to będzie piękny świat? Posłuchajcie!

Utwór możecie pobrać TUTAJ

Źródło: http://bit.ly/15NYfMD

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>