UNIDEN planuje celebrację płyty

UNIDEN plyta Milosne uniesienie
 

Dotarła do nas zwięzła informacja, informacja, dodam, od samych członków białostockiego zespołu UNIDEN, który istnieje od połowy 2012 roku, że zapowiadana jest oficjalna premiera płyty na ostatki podczas imprez w Wasilkowie oraz w klubie Scorpio Wnory-Wiechy.

Przypomnę, że chodzi o debiutancką płytę pt. “Miłosne uniesienie”, której premierę na grudzień zapowiadaliśmy już w połowie listopada ub.r. na łamach IDP. 11 grudnia pojawiła się informacja, że zespół był w trakcie dostarczania samolotem gotowego materiału na płytę do wydawnictwa Green Star.

Niestety, premiera płyty uległa przesunięciu i wszyscy sympatycy zespołu musieli poczekać aż do 14 lutego 2014 r., kiedy to pojawiła się informacja, że płyty dostępne są już w obrocie.

W międzyczasie na pocieszenie mogliśmy poznać nowy utwór pt. “Komercja”, który ostatecznie znalazł się na płycie, a także odbyły się zdjęcia do nowego wideoklipu, który został zrealizowany do utworu “Ty i ja” (premiera klipu odbyła się również w Walentynki).

1 marca odbędą się koncerty UNIDEN w klubie Scorpio Wnory-Wiechy (woj. podlaskie) oraz w Wasilkowie (woj. podlaskie) – początek w Wasilkowie o godz. 23:00. Wtedy to będą m.in. rozdawane płyty zespołu UNIDEN. W imieniu zespołu serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania takiej wyjątkowej okazji.

Źródła: zespół Uniden
Oficjalny fan-page zespołu Uniden na portalu Facebook: http://on.fb.me/HWir3Q

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>