TWO BOYS i klip do utworu „Do Ciebie po fali”

Two Boys - Do Ciebie Po Fali -Official Video 2013 082 2
 

TWO BOYS, jak sama nazwa wskazuje, to dwóch chłopaków, a ściślej Paweł Zawieja, założyciel formacji, wokalista, i … no właśnie, chciałoby się rzec Tomasz Ratajczak, ostatnio wieloletni członek zespołu (współpracował z TWO BOYS przez pięć lat), jednak z najświeższych otrzymanych przeze mnie informacji wynika, że na dzień dzisiejszy w rolę „tego drugiego” wcielają się na zmianę Ksawery Pośpiech i Przemek Szczęsny, muzycy grający na klawiszach. I choć ten specyficznie dobierany duet, spojrzawszy na zdjęcia, może wydać się formacją świeżą i nową na polskim rynku disco, bowiem chłopaki są młodzi i przebojowi, to, choć trudno w to uwierzyć, wcale tak nie jest – zespół formalnie istnieje od grudnia 1997 roku! Posiada w swojej dyskografii dwa albumy: „W podróży do szczęścia” (2006 r.) i „Żyj tylko chwilą” (2009 r.), a ich pierwszy profesjonalny teledysk z marca tego roku do utworu „Makareny nowy ruch” (realizacja: Respect Media) obejrzano na YouTube już ponad 1,239 mln razy! Ponadto, trwają pracę nad trzecim albumem.

Źródło: http://bit.ly/1a9NoaS

Czy zwykli robotnicy mają szansę zostać obiektami westchnień pań?

Źródło: http://bit.ly/1a9NoaS

Czy telewizyjna instruktorka z masy mięśniowej wyrzeźbionej przez ciężką robotniczą pracę uczyni kształty atrakcyjne dla kobiet?

Minęło cztery miesiące od udanej produkcji, a dwóch chłopaków zapragnęło niczym surferzy na dobrej fali popularności popłynąć jeszcze wyżej, więc podjęli się starań do wydania kolejnego klipu. Jak dowiedziałem się z bardzo bliskich zespołowi źródeł, przygotowania do teledysku rozpoczęły się od samego świtu, by z całym przedsięwzięciem zdążyć na czas. Pierwsze sceny zostały nagrane przy „Zamku na Wodzie” umiejscowionym w Woli Książęcej, zamku należącym do Tomasza Klauzy. Ale to nie wszystkie zabytkowe obiekty ujęte w teledysku. Znalazł się w nim także Pałac w Witaszycach, gdzie nakręcono większość scen, jak choćby te, przedstawiające morderczy trening z urokliwą trenerką fitness niczym z filmu „Rocky Balboa”, dla której Paweł był gotowy zrobić niemal wszystko. I robił to: poddał się wyczerpującemu treningowi, biegał za samochodem, okładał pięściami pluszowego kurczaka, wszystko to po to, by zdobyć uznanie pięknej instruktorki.

Źródło: http://bit.ly/1a9NoaS

Same mięśnie z pewnością nie wystarczą; trzeba jeszcze zadbać o prezencję

Źródło: http://bit.ly/1a9NoaS

Jednak starania z pomocą instruktorki fitness w końcu się opłacą; Paweł dopłynął po fali tam, gdzie oczekiwały go spragnione dziewczyny …

Na uwagę zwracają także kostiumy wykorzystane w teledysku – mundury z okresu Napoleona, na których użycie zdecydowano się po inspirujących rozmowach z właścicielem „Zamku na Wodzie”, Tomaszem Klauzą, który opowiadał zapewne liderowi TWO BOYS o związku swoich osiemnastowiecznych posiadłości z historią Polaków walczących w szeregach wojsk napoleońskich o niepodległość utraconej ojczyzny.

Klip do utworu „Do Ciebie na fali” jarocińskiej formacji TWO BOYS miał swoją telewizyjną premierę w programie „Vipo – Disco Hity” stacji Polo TV.

Źródło: http://bit.ly/1a9NoaS

… dziewczyny gorące, radosne, podniecone

Źródło: http://bit.ly/1a9NoaS

Czy był to tylko sen zagubionych wędkarzy, czy może ta historia zdarzyła się naprawdę?

Czy Pawłowi udało się stworzyć równie czytelny i interesujący przekaz, jaki wykreował popularnym teledyskiem „Makareny nowy ruch”? Czy mieszanka robotniczych akcentów, kowbojskich luźnych dodatków i dworskiego klimatu rodem z czasów Napoleona dadzą udany efekt? Na odpowiedź musimy z pewnością poczekać, ale początki są obiecujące – w ciągu trzech dni od publikacji filmu w YouTube TWO BOYS zanotowali prawie 100 tys. jego odsłon!

Realizacja: Respect Media
Tekst: Paweł Zawieja, Tomasz Ługowski
Muzyka: Paweł Zawieja, Rafał Bień
Wystąpili: Paweł Zawieja, Szymon Smoliński, Patryk Walendowski, Tomasz Kania, Kasia Bruch, Beata Wojciechowska, Joanna Szymkowiak, Kornelia Taczała, Paweł Mazurczak, Piotr Czubała i Michał Kirschke

Zobaczcie:

Źródło: http://bit.ly/HbLnUM
http://bit.ly/1a9NoaS
http://on.fb.me/1g6Beb6
http://bit.ly/1eZk5Np

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do TWO BOYS i klip do utworu „Do Ciebie po fali”

  1. Angia pisze:

    super zespol

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>