TV Disco rozdała nagrody za 2012 rok

gala tv disco
 

Wczoraj, czyli 8 marca 2013 roku, w klubie Mirage w Warszawie zostały rozdane nagrody TV Disco za rok poprzedni.

Z uwagi na to, że nie wszyscy znają i śledzą ten plebiscyt, zdecydowałem się wpierw opublikować materiały promocyjne stacji TV Disco zachęcające do oddawania głosów za pomocą sms-ów na ulubionych artystów.

Oto wszystkie kategorie:

1. Przebój Roku:

2. Wykonawca Roku:

3. Nagroda Publiczności:

4. Teledysk Roku:

5. Najlepiej Ubrany Artysta Roku:

Spodziewanym zwycięzcą został zespół WEEKEND, który zdobył nagrody aż w trzech kategoriach:

  • za Przebój Roku piosenką „Ona tańczy dla mnie”, wyprzedzając takie utwory, jak spławiającą „Bujaj się” AFTER PARTY, celebrującą „Mamy weekend” D-BOMB, usprawiedliwiającą „Nasza muzyka” JORRGUS & BOYS czy psotną „Zawsze coś (Oj tam, oj tam)” POWER PLAY;

  • w kategorii Wykonawca Roku, pozostawiając w tyle formacje: odjazdową B-QLL, nieśmiertelną BOYS, niebezpieczną CLIVER czy mocną POWER PLAY;

  • oraz Nagrodę Publiczności, odstawiając na boczny tor świeżutkiego ANDRE, doświadczone BUENOS ARES, przebojowe LONG & JUNIOR oraz mocne PUDZIAN BAND.

Kolejnym zwycięzcą został POWER PLAY w kategorii Teledysk Roku za materiał filmowy do piosenki pt. „Chce się żyć”. Formacja ta wyprzedziła takie produkcje, jak polityczne „Bunga, Bunga” B-QLL, antyrodzinne „Uciekam od żony” zespołu EFFECT, alkoholizujące „Martini z lodem” Marcina Siegieńczuka czy matrymonialne „Szukam dziewczyny” formacji MASTERS.


Ostatnim wygranym w plebiscycie TV Disco za rok 2012 był Patryk z AFTER PARTY okrzyknięty Najlepiej Ubranym Artystą Roku. Swoim strojem, a więc jaskrawym T-shirtem skrytym pod marynarką, przyćmił chłopaków z B-QLL, Justynę Mosiej z BUENOS ARES, Kamila Chludzińskiego z EXTAZY czy Jurka Szuj z formacji JORRGUS.

AFTER PARTY zgarnia nagrodę TV Disco

Źródło: http://www.facebook.com/lAfterParty

Formacja AFTER PARTY celebruje nagrodę TV Disco. Zdjęcie z hotelu

Klub Mirage, wedle dziennikarskich zapewnień ze stajni Onetu, pękał ponoć w szwach, a Radek Liszewski nie krył zadowolenia z otrzymania aż tylu nagród. Nie jestem jednak przekonany do końca o prawdziwości tych słów, bowiem źródło Onetu w tej relacji zamieszcza kilka wpadek, jak np. ta, że Teledyskiem Roku okazał się wideoklip do piosenki „Zawsze coś (Oj tam, oj tam)” POWER PLAY, który akurat w tej kategorii startował z materiałem do piosenki pt. „Chce się żyć”. Nie było także kategorii Zespół Roku (o czym informuje Onet), ale Wykonawca Roku.

Justyna Mosiej na gali TV Disco

Źródło: http://www.facebook.com/justyna.buenosares?ref=ts&fref=ts

Justyna Mosiej z formacji BUENOS ARES, mimo nie zdobycia nagrody na gali TV Disco w kategorii Najlepiej Ubrany Artysta Roku, podczas uroczystości rozdania nagród w klubie Mirage prezentowała się bardzo elegancko i stylowo, a jej fryzura z pewnością zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów artystki

Również tabloid „Fakt” nie popisał się rzetelnością relacji i dziennikarską obiektywnością, choć na pewno ich podejście było nieporównanie mniej ambitne od kolegów po fachu z Onetu, bowiem na stronie fakt.pl, zamieszczając informację z gali TV Disco, jedynym wartym uwagi i odnotowania zdarzeniem było dla tych dziennikarzy to, że … Radosław Liszewski był cały mokry od potu! Cytuję: „W czasie występu bowiem był dosłownie cały mokry: włosy miał jak po wyjściu spod prysznica, a marynarkę można było wyciskać”. Nie wiem, czy ta gazeta dostosowuje swoje przekazy do odbiorców, czy to odbiorcy dostosowują się do przekazów tej gazety, ale cokolwiek by to było, wrażenia i wnioski pozostają bardzo smutne. Szkoda komentować, bo nie mam czasu na jeżdżenie po sądach. Inteligentny odbiorca umie czytać między wierszami.

Vexel DJ, Andre i Elwi podczas rozdania nagród TV Disco

Źródło: http://www.facebook.com/djvexel

ELWI, VEXEL DJ oraz ANDRE podczas gali rozdania nagród TV Disco bawią się wyśmienicie


Niestety, Panu Coco Jamboo nie udało się być naocznym świadkiem ceremonii rozdania nagród na omawianej gali, i z rzetelniejszą analizą i oceną wstrzymam się do czasu, kiedy TV Disco dokona retransmisji wydarzenia, co – wedle bardziej rzetelnego od Faktu Onetu – ma się odbyć 20 marca o 18:15 (premiera) oraz 21. o 13:45, 23. o 11:45 czy 24.03 o 19:45.

Źródło: http://www.facebook.com/TV.DISCO
http://m.onet.pl/rozrywka/muzyka,wfzpl
http://www.fakt.pl/Radek-Liszewski-zlany-potem-Radoslaw-Liszewski-z-Weekendu-zlany-potem,artykuly,203211,1.html
http://www.facebook.com/lAfterParty
http://www.facebook.com/justyna.buenosares?ref=ts&fref=ts

http://www.facebook.com/djvexel

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>