TROPIC zaczaruje serce Twe

impreza-disco-polo
 

Formacja TROPIC, ostatnimi czasy bardzo aktywna i zyskująca rosnącą popularność na Facebooku m.in. za sprawą wypłynięcia do szerszego grona odbiorców poprzez wzięcie udziału w programie „Must By The Music” telewizji Polsat, tym razem udowadnia, że szum wokół nich nie bierze się znikąd i publikuje na fan page’u grupy utwór pt. „Zaczaruję serce Twe”, który będzie jednym z ostatnich – jak piszą – kawałków zamykających ich album, który wkrótce zostanie wydany.

Utwór opowiada o nadziei spełnienia w miłości. Jest oczekiwaniem, które gubi się w samotności i mroku. Życie w pojedynkę nie jest lekkie, dlatego warto wyczekiwać miłości, która wkrótce może pojawić się na horyzoncie.


Utwór spokojny i trochę odbiegający od słonecznego wizerunku formacji TROPIC. Ciekawy jestem, jeżeli zespół nakręci do niego teledysk, jak on będzie wyglądał.

A teraz, jeżeli ciekawi jesteście tego utworu, to zapraszam do odsłuchu:

Źródło: http://www.facebook.com/Tropic.eu

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>