TROPIC z piosenką “Bardzo mnie kręcisz” [wideo]

Tropic i klip "Bardzo mnie kręcisz"
 

„Bardzo mnie kręcisz” to najnowsza propozycja muzyczna zespołu TROPIC. Piosenka nieco odbiega od standardów muzyki disco polo ze względu na szybsze tempo, zdominowana przez brzmienie żywych instrumentów. Muzyce towarzyszy humorystyczny teledysk o popularnym ostatnio sielskim klimacie.

Po raz kolejny zespół pokazuje, że ma dystans do siebie i swojej twórczości. Bez problemu utożsamia się ze zwykłymi ludźmi i pokazuje, że ich życie może być również ciekawe i wesołe.

Ten utwór to nowy rozdział w działalności zespołu TROPIC. Jak słyszymy będzie to rozdział bardzo zabawny i wesoły z przymrużeniem oka. Zespół zapowiada, że jeszcze w tym roku usłyszymy ich kolejny bardzo taneczny singiel, a wszystko to będzie początkiem nowego materiału, którego wielka premiera szykowana jest w 2015 roku.

Zobaczcie ten rubaszny materiał, w którym zaskakuje, jak za pomocą prostej i wiejskiej scenerii można uzyskać całkiem zajmujący efekt! Choć kto wie, czy to nie zasługa ładnych nóg Joanny, która pocałunkiem chce obdarować starającego się o jej wdzięki młodzieńca?

Źródło: SawMusic Management

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>