TROPIC i teledysk do utworu pt. „Straciłaś cnotę”

impreza-disco-polo
 

Jak informowałem na łamach naszego portalu, 1 lutego zespół TROPIC umieścił na swoim fan page’u portalu Facebook odnośnik do najnowszego utworu pt. „Straciłaś cnotę”. Teraz ukazuje się najnowszy teledysk produkcji TROPIC do piosenki o cnocie.

Teledysk był kręcony w hotelu Panorama Mszczonów oraz na terenie lodowiska i basenów termalnych obiektu Termy Mszczonów.

Na filmie widać dziewczyny ze stylizacją dopasowaną do kolorów hotelowych pomieszczeń, energiczną saksofonistkę, ostatnio częsty motyw w klipach disco, oraz członków zespołu śpiewających i wygłupiających się do piosenki.


Całość zgrabna, ładna, kolorowa, jak wokalistka zespołu, Joanna Chmielewska, od której trudno oderwać oczy. Widać, że odkąd członkowie zespołu sami wzięli się za kręcenie wideoklipów, zyskały one na świeżości i są bardziej zabawne, jak zabawna i świeża jest marka zespołu TROPIC.

Muszę dodać, że teledysk i piosenka bardzo dobre zrobiły na mnie wrażenie, i zdają się one być lepsze od głośnej poprzedniej, „Idziemy na miasto”. Czy TROPIC poradzi sobie z rosnąca popularnością za sprawą wzięcia udziału w jednym z talent-show i pozostanie tak świeży, jak świeża jest ostatnia, zamieszczona poniżej piosenka? Trudno powiedzieć. Pewny jednak jestem, że zespół robi postępy i w najnowszej odsłonie udowadnia, że warto ich słuchać i oglądać, nawet w telewizyjnym programie.

Zobaczcie teledysk:

Źródło: http://www.facebook.com/Tropic.eu
http://www.youtube.com/user/grupatropic?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>