Telewizja iTV zmienia ramówkę

Telewizja iTV
 

Telewizja iTV od 5 maja br. przygotowała dla widzów odmienioną ramówkę, wzbogaconą o programy specjalnie dedykowane dla odbiorców.

W porannym paśmie programowym od godz. 5:00 do 9:00 znajdą się takie programy, jak: Disco Polo Show, Retro Polo czy Disco Budzik – ma to być energetyczna dawka przebojów muzyki disco polo i dance, pobudka dla największych śpiochów.

O 18:00, ale i o 9:00 i o 14:00 (powtórki) od poniedziałku do piątku będziecie mogli obejrzeć program Plota, przepełniony doniesieniami ze świata celebrytów i show-biznesu. W niedzielę o godz. 18:00 (powtórki – w poniedziałek i w niedzielę o 9:00 i 14:00) emitowana będzie Plota Tygodnia, a więc najciekawsze ploty.

O godzinach: 12:00, 15:00 i 17:00 stacja iTV przygotowała tzw. Blok Rozmaitości – codziennie prezentowany będzie inny program: Koncert Życzeń, Jazda Po Klipach, Disco Tour, Retro Polo, Muzyczna Strefa czy Śpiewaj z iTV.

Także program Muzyczna Strefa odmieni swoją formułę: prezenterzy stacji odwiedzać będą studia nagraniowe, sale prób i pojawią się na koncertach, a formuła programu stanie się bardziej dynamiczna. Będzie nowy prowadzący – przystojny Maciek Kłobuski.

Sztandarową pozycją programową jest Discostacja. Program emitowany na żywo od poniedziałku do piątku – uwaga – zyska nową godzinę emisji – 16:00 (powtórka następnego dnia o 11:00). W programie pojawią się hity ze światowych parkietów, będzie więcej newsów ze świata muzyki disco i disco polo: o imprezach, nowych albumach i teledyskach (na planie których zagości iTV), będą premierowe klipy, a wśród prowadzących zadebiutuje równie przystojny Olek Sikora.

iTV Hits, program prezentujący najlepszy miks przebojów, emitowany będzie o 10:00 i 13:00.

Na weekend zostało przygotowane specjalne pasmo – Hity na Weekend. Tam znajdziecie piosenki pogodne i energetyczne, które ułatwią weekendowy odpoczynek. Hity na Weekend obejrzycie o 11:00, 15:00 i 17:00.

Szczegółowa ramówka stacji iTV od 5 maja 2014 roku:

Ramowka telewizji iTV od 5 maja 2014

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij!

1 komentarz do Telewizja iTV zmienia ramówkę

  1. damian pisze:

    a gdzie Olga i Karolina?!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>