Startuje Disco Polo Music!

Monika Wojdyga-Makowska
 

Polsat startuje z nowym kanałem muzycznym – Disco Polo Music

Grupa Polsat już 1 maja zaoferuje swoim widzom nowy kanał muzyczny. Disco Polo Music prezentować będzie muzykę disco polo, dance oraz muzykę biesiadną.

W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory. Zaoferujemy widzom magazyny z najnowszymi informacjami z branży muzycznej: zapowiedziami koncertów, płyt, materiałów making-off z planów zdjęciowych klipów, relacje z koncertów i spotkań z artystami. Nie zabraknie wywiadów, rankingów, w których oceniani będą zarówno artyści, jak i ich największe sukcesy i porażki. W roli komentatorów wystąpią dziennikarze. Prawdziwą gratką będzie „Biesiada” – program pokazujący polską kulturę biesiadną widzianą oczami Sławomira Świerzyńskiego. Wokalista kultowego już zespołu Bayer Full odwiedzi wiele zakątków Polski i pokaże czym różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej. Program ten realizowany jest przy współpracy Ministerstwa Rozwoju Wsi i Rolnictwa RP, Urzędów Marszałkowskich i Władz Samorządowych.

Telewizja Polsat ma już w swojej ofercie 24 kanały m.in. lifestylowe dla kobiet i mężczyzn, informacyjne, biznesowy, filmowe, kilka kanałów sportowych, kanał dla najmłodszych, kulinarny, historyczny i przyrodniczy. Kanał muzyczny będzie stanowił doskonałe uzupełnienie naszego portfolio kanałów, które jest bardzo różnorodne i daje nam wiodącą pozycję pod względem udziału w oglądalności wśród prywatnych grup telewizyjnych w Polsce – mówi Maciej Stec, członek Zarządu Telewizji Polsat. Disco polo od dawna jest obecne na polskim rynku muzycznym i cieszy się niebywałą popularnością. Nasz kanał dedykujemy fanom discopolowych i dance’owych rytmów. Oferujemy widzom nie tylko ogromną porcję muzyki, ale i ciekawe programy pokazujące ten nurt muzyczny od kulis – dodaje Maciej Stec.

Szefową kanału jest Monika Wojdyga-Makowska. Disco Polo Music będzie dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu na pozycji 23. Rozmowy dotyczące włączenia kanału do sieci innych operatorów kablowo-satelitarnych są w fazie zaawansowanej.

Telewizja POLSAT to pierwsza komercyjna stacja telewizyjna w Polsce. Dzięki filmowym hitom, kultowym serialom, muzycznym wydarzeniom, najwyższej klasy talent show i relacjom sportowym z najważniejszych wydarzeń, stała się ulubioną stacją milionów Polaków. Dzisiaj jest częścią Grupy Cyfrowy Polsat – największej grupy medialnej w Polsce, którą tworzą spółki: Cyfrowy Polsat – największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna, Telewizja Polsat – pierwszy polski nadawca komercyjny oferujący 24 popularne kanały telewizyjne oraz Redefine – twórca serwisu ipla, lider na rynku wideo online z ok. 3,5 mln użytkowników.

Polsat jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Decyduje o tym atrakcyjna oferta programowa, która dociera do ponad 98 procent gospodarstw domowych! Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Stacja intensywnie inwestuje w rozwój kanałów tematycznych. Telewizja Polsat ma obecnie w portfolio 24 kanały. Są to Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat Biznes, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Romans, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport news, TV4, TV6, Polsat JimJam (wspólne przedsięwzięcie z Chello Zone), Disco Polo Music, Polsat Food, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Polsat Crime&Investigation Network. Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Film mają też swoje wersje HD.

Źródło: Informacja prasowa

Na zdjęciu: Monika Wojdyga-Makowska, szefowa kanału Disco Polo Music Grupy Polsat

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>