Stadion Narodowy przyjmie disco polo?

Stadion Narodowy w Warszawie
 

Już wkrótce mieszkańcy stolicy będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć na Stadionie Narodowym występy najlepszych formacji disco polo – wszystko to za sprawą pewnej zaskakującej, ale dla rynku disco polo pocieszającej, decyzji Organizatorów dwóch największych festiwali o połączeniu swoich sił!

Festiwal w Kobylnicy i Festiwal w Ostródzie zamierzają połączyć się w jednym wielkim wydarzeniu muzyki tanecznej i w pierwszym tygodniu sierpnia zorganizować koncert Disco Poland Festival 2014!

To nie zmagania piłkarzy staną się główną atrakcją na naszej narodowej stadionowej chlubie, ale występy najlepszych wykonawców disco polo. Ponoć decyzja o organizacji tak wielkiej imprezy disco polo zapadła w ostatniej chwili, a celem tego jest “ogólnonarodowa promocja polskiej muzyki disco nie tylko w stolicy, ale i na świecie”. W ten sposób wydarzenie to będzie rozpoznawalne na muzycznej mapie Europy, a kto wie, może i na świecie.

Organizatorzy Disco Poland Festival 2014 obiecali nam na dniach podesłać szczegóły imprezy, o czym poinformujemy Was natychmiast.

Wszystkich, którzy potraktowali poważnie te rewelacje, pragniemy uspokoić, że jest to nasz redakcyjny primaaprilisowy żart zrobiony wspólnie z redakcją discoportal.info i disco-polo.info! Pozdrawiamy niedowiarków!

Źródło: pa

Zdjęcie: By This photo was taken by Przemysław Jahr Autorem zdjęcia jest Przemysław Jahr (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons

Udostępnij!

1 komentarz do Stadion Narodowy przyjmie disco polo?

  1. GNABASIK pisze:

    WEEKEND ZESPOŁ CHCEMY

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>