SPIKE łamie wszelkie zasady

spike
 

Wygląda na to, że Robert Klim, lider zespołu SPIKE, tak jak głosi jego piosenka pt. „Nigdy nie ogarnę się”, nigdy nie ogarnie się. A skłoniły mnie do takiego wniosku nie tylko słowa samego Roberta, który napisał wczoraj wieczorem: „Wiecie co, ja to chyba naprawdę się nigdy nie ogarnę!!!”, którymi skomentował na portalu Facebook w swoim fan page’u własne problemy z systemem kar polskiego prawodawstwa drogowego, ale także skłoniło mnie do takiego wniosku zamieszanie, jakie powstało wokół skasowania oficjalnego kanału zespołu na portalu YouTube.com.

Wyjaśnię sprawę pierwszą, potem drugą. Otóż problemem polskich artystów, nie tylko muzyki tanecznej, ale i każdej, są polskie drogi, które są zbyt wąskie, długie i niezbyt trwałe. Pokonanie trasy długości naszego kraju za jednym razem jest wyczynem ogromnym, a przejechanie go z zachowaniem wszystkich, nawet tych głupich, przepisów drogowych, graniczy niemal z cudem. Dlatego artyści, gdy wyruszają na koncerty, dbają o jak najmniejszą liczbę punktów na koncie, bowiem gdy zostanie im odebrane prawo do prowadzenia pojazdów, ich kariera stanie pod dużym znakiem zapytania, a na pewno dostanie trwałego uszczerbku.


I podobne perypetie przechodzi Robert Klim, który zdradził, że w ubiegłym tygodniu wziął udział w kursie doszkalającym, dzięki któremu z jego konta punktów karnych zostało anulowanych sześć oczek. Szczęście artysty trwało jednak krótko, gdyż wczoraj został ponownie przyłapany na łamaniu przepisów drogowych i otrzymał czteropunktowy bonus. W dalszej wypowiedzi można znaleźć gorzkie słowa żalu wobec polskiej drogówki i całego systemu podatkowego. Konkluzją są słowa, które przytoczę: „Dlatego nie mam zamiaru i dalej się nie ogarniam ole 😉 Będę jeszcze szybciej jezdził a co !!! Walić to !!”.

Robert Klim z zespołu SPIKE

Źródło: http://www.facebook.com/zespolspike

Zdjęcie Roberta Klima z zespołu SPIKE

Drugim problemem nurtującym muzyka jest skasowanie przez portal YouTube.com oficjalnego kanału zespołu SPIKE. Artysta tłumaczy tę sytuację tak: „nie wiem dlaczego zostało zblokowane konto ponownie wiem jedno że przedwczoraj włączyłem reklamy na kanale , a dzis juz kanału nie ma ,pewnie zblokowała to jedna z firm która chce wymusić na mnie podpisanie z nimi umowy za pośrednictwo w reklamach”. A więc ponownie chodzi o pieniądze.


Z mojej strony mogę skomentować to tylko tak: artysta szczęśliwy chyba nie jest nikomu potrzebny, bowiem tacy nie tworzą nic, albo zgoła nic wartego uwagi. Może nieszczęścia spotykające Roberta sprowokują go do napisania kolejnej piosenki, w której zamieści swój manifest wobec otaczającego go wrogiego świata?

Źródło: http://www.facebook.com/zespolspike

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>