SPIKE i klip “Weekendowy szał”

SPIKE - Weekendowy szal
 

Obok tej propozycji nikt, kto interesuje się polską muzyką taneczną, nie może przejść obojętnie. Obok muzycznych kreacji Roberta Klima nie może przejść obojętnie ten, kto ceni sobie imprezowe stylizacje.

Dokładnie 2 listopada br. na kanale SPIKE – Oficjalny w YouTube, po premierze w Polo TV i w TV.DISCO, pojawił się teledysk od Respect Media do utworu “Weekendowy szał” formacji SPIKE.

Nie da się nie zauważyć, że ten rok w propozycjach muzycznych od Roberta stoi pod znakiem imprez. Pierwsze był majowy klip “Na imprezie”, gdzie czarujący wokalista zachęcał do imprezy przez megafon, następnie była klubowa nuta i klip do utworu “Po prostu ja”, w którym plany co do wykorzystania dziewczyny były kreślone dobitnie, a upijanie się było przyznaniem się nie tyle do swojej słabości, co do swojej istoty.

Nie wiem jak to się dzieje, ale wspomniane teledyski miały dobre oceny, ale brakowało im jednej głównej rzeczy – dużej ilości odsłon na YouTube. Produkcje były profesjonalne, a jednak nie zaskoczyło. Mimo to Robert podąża dalej wytyczoną przez siebie ścieżką i kilka tygodni temu publikuje kolejny profesjonalny klip do utworu “Imprezowy szał”.

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Czy naprawdę wyrzucenie z klubu z dwiema seksownymi dziewczętami jest tak wielkim nieszczęściem?

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Nogi, choć w rajstopach zużytych, mimo to wyglądają pięknie

Tym razem jednak fabuła jest przewrotna. Zamiast od przygotowań do imprezy czy od rozpoczęcia party, teledysk zaczyna się w miejscu, kiedy noc się kończy. Imprezowicze zostają wyrzuceni z klubu i postawieni przed brutalnym faktem zmierzenia się z bezlitosną rzeczywistością – długim tygodniem oczekiwania na zabawę.

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Robert w potarganym futrze wygląda jak król lansu

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Nie trzeba bajeranckiego wozu, by przejażdżka była ekscytującym przeżyciem

Mega-seksowne dziewczyny w pozaciąganych rajstopach, Robert w futrze niczym król lansu, ale w futrze potarganym, zużytym, scenerie nie wymuskanych, pięknych pomieszczeń, ale zaniedbanych zapleczy wątpliwie ozdobionych kontenerami na śmieci pozwalają nam wczuć się w klimat piosenki. Brzydota tutaj jest piękna. Lider formacji SPIKE bez okularów z podkowami pod oczami jest naturalny i przekonujący. Jak smakują zupki chińskie, każdy imprezowicz doskonale wie, bowiem przeżył to nie raz. Wszystko jest prawdziwe do bólu.

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Każdy imprezowicz zna ten smak

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Mimo to, po imprezie wszystko jakoś smakuje

Tydzień zatacza się z początku mocno, później już mknie wartko i zmierza w kierunku jego kulminacji, kolejnej biby, świat przemienia się jak zaczarowany, a dziewczyny, z potarganych i zmęczonych, ponownie stają się pięknie przystrojone, lśniące i kuszące.

Teledysk jest bardzo dobry, piosenka również. Jest autentyzm, jest zabawnie, z pomyślunkiem. Jest to najlepsza produkcja od SPIKE’A w tym roku i aż zacieram ręce czekając na oznaki olbrzymiego zainteresowania wśród widzów i słuchaczy. Ta piosenka i klip z pewnością zasługują na miano hita!

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Jaką niespodziankę znajdą w magicznym chińskim kubku?

Źródło: http://bit.ly/18XaLoM

Z pozoru nic nie warte imponderabilia stają się przepustką do imprezowego raju

Czy jednak utwór “Weekendowy szał” SPIKE’A podzieli los poprzednich dwóch produkcji, czy może wywinduje się na przekór grawitacji na orbitę milionowych odsłon i przemieni w dyskotekowego hegemona?

Czas pokaże, tymczasem zapraszam do obejrzenia tej dobrej produkcji:

Muzyka: Robert Klim, Przemysław Oksztul
Tekst: Robert Klim, Agnieszka Czerwińska
Produkcja wideo: Respect Media

Źródło: http://on.fb.me/1dpoDQ6
http://bit.ly/18XaLoM

Autor: Mr Coco Jamboo

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>