SPIKE i klip „Na imprezie”

spike
 

Robert z formacji SPIKE, formacji, która ma na swoim koncie płyty „A Ty się śmiałaś” i „W Twoich dłoniach”, a także takie przeboje, jak „Czary mary”, „Czas na lans”, „W klimacie lata”, czyTe te szalone telefony”, ma dla Was kolejną gratkę, bo piosenkę i klip pt. „Na imprezie”.

Teledysk miał swoją premierę w TV Disco 1 maja, a na portalu YouTube wczoraj, tj. 2 maja 2013 roku. Tekst i muzyka piosenki są autorstwa Roberta Klima, lidera zespołu, zaś teledysk zrealizowała ekipa z Clubattack Media.

Na materiale wideo widać Roberta, jak zaczyna imprezę na leżąco, a więc w zasadzie tak, jak większość imprezowiczów ją kończy. Nie jest jednak w stanie zmiany stanu świadomości i naruszenia równowagi, ale taki jest jego lans. Megafon zapowiada zabawę. Dziewczyny szykują się na imprezę. A SPIKE po polsku śpiewać chce.

Źródło: https://www.facebook.com/zespolspike

Zdjęcie i grafika promujące klip formacji SPIKE pt. „Na imprezie”

Zobaczcie, jak potoczy się impreza w wydaniu zespołu SPIKE:


Źródło: http://www.youtube.com/user/SpikeOficjalny/videos?view=0
https://www.facebook.com/zespolspike

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>