SONIC z debiutanckim teledyskiem – “Ogarnij się”

Sonic Ogarnij sie
 

“Ogarnij się” to debiutancki singiel grupy SONIC, która podbiła serca publiczności, startując w telewizyjnym show “Disco Star”. Łącząc ostre brzmienie z tanecznym klimatem, tworzy charakterystyczną muzyczną mieszankę, która zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych dyskotekowych formacji.

Niezaprzeczalną rolę ma w tym frontmenka – Małgorzata Nazar. Jej uroda i oryginalna barwa głosu towarzyszą muzycznemu talentowi, a sceniczny temperament dopełnia całości.

Wydaje się, że debiutancki klip grupy SONIC pn. “Ogarnij się” nie może przejść bez echa. Dzieje się tak dlatego, że SONIC poprzez śmiałą zabawę ostatnimi trendami muzycznymi, których elementem wyróżniającym jest dubsteb, pokazują, że polska muzyka taneczna wcale nie musi być przaśna, jak kolorowa orkiestra weselna grająca do kolejnego znudzonego kotleta, ale może mieć wymiar całkiem bliski dobremu smakowi estetycznemu.

Sonic Ogarnij sie

Grupa SONIC

Sonic, Małgorzata Nazar

Mocny wizerunek sceniczny frontmenki SONIC – Małgorzaty Nazar; fot. Rafał Woźniak

Sonic i Małgorzata Nazar

W klipie widać pazur, zadziorność i miejską stylizację. Ciekawym pomysłem jest pokazanie starań o ukochaną osobę z perspektywy mocnej kobiety, która – choć wielbiąca każdy jej cal – każe facetowi zejść na ziemię i pokazuje, że drzwi w pewnej chwili mogą się zamknąć. Świetny przekaz i mocny debiut to wyróżnik poniższej produkcji.

Zobaczcie debiutancki klip SONIC do utworu “Ogarnij się”:

Źródło: Piotrek
Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>