SOLEO

zespol-soleo
 

Tych chłopaków nie da się nie lubić, a mowa o zespole SOLEO, który pierwsze swoje sukcesy zaczął odnosić już na przełomie 2009 i 2010 roku. Zespół pochodzi z okolic Sochaczewa i składa się z trzech przystojniaków: Kamila Jaworskiego (wokal, teksty, gitara, aranże), Krzysztofa Gajdy (instrumenty klawiszowe, wokal, aranżacje) i Krzysztofa Tempczyka (teksty, organizacja techniczna). Panowie dali się poznać szerszej publiczności dzięki uczestnictwu w programie muzycznym Disco Star w POLO TV, którego są laureatami.

Co w nich jest takiego wyjątkowego? Ich siłą jest młodość, energia jaką emanują na scenie, muzyka i teksty, które porywają nie tylko znawców gatunku – oto cały przepis na sukces.

Baner zespołu SOLEO

Źródło: http://www.soleomusic.pl/news.php

Baner zespołu SOLEO

Zespół SOLEO nie ma jeszcze na koncie płyty, ale mają już kilka rozpoznawalnych utworów i co najmniej dwa niekwestionowane hity „Słodko Słodka” i „Kocham blondynki (kochane kobitki)”.

Ku uciesze fanek panowie oddają się koncertowaniu w klubach, kalendarz imprez na oficjalnej stronie zespołu sięga aż do września.

Zespół SOLEO

Źródło: http://www.facebook.com/zespol.SOLEO

Zdjęcie zespołu SOLEO, od lewej: Krzysztof Gajda, Kamil Jaworski oraz Krzysztof Tempczyk

Pierwszym utworem, który pojawił się na kanale zespołu na YouTube była piosenka „Jestem”. Tym kawałkiem ogłosili światu, że są, grają i całkiem nieźle im to wychodzi. „Jestem” to wyznanie, że w tym świecie pełnym singli, są też mężczyźni, którzy potrafią się przyznać, że nie chcą być sami i potrafią zawalczyć o kobietę. Piosenka zawiera jedną ważną informację dla fanek: „nie chcę już być sam”. I nie jest, odnajduje swoją drugą połówkę, marzy o niej dniem i nocą i dla niej chce żyć. Cała historia kończy się happy endem: „jestem tylko z Tobą, całym sercem, (…) już na wieczność…”.

Jeśli nie ta piosenka, to na pewno kolejne przysporzyły zespołowi groupies – dziewcząt podążających śladami zespołu, marzących o chwili sam na sam z członkami zespołu. Ach… rozmarzyłam się, a teraz do rzeczy. SOLEO feat. V-Project nagrali kawałek “Środa Czwartek”, który też możecie znać z wykonania Video. Chłopcy z zespołu Soleo nalali mu dancowe brzmienie, co sprawia, że chce się tańczyć, zatracić w czasie i nie wiedzieć czy to środa, może czwartek, a może już weekend.

“Słodko Słodka” to już hit. Oficjalny teledysk pojawił się 23 grudnia 2012 na kanale zespołu na YouTube, w ciągu 3 tygodni miał 40 tysięcy wyświetleń i właśnie dobija do 200 tyś. Autorem tekstu jest Kamil Jaworski, muzykę skomponował Adrian Grzybowski. Klip nakręcono w klubie MAGNES. Tym razem obiektem westchnień wokalisty jest piękna blondynka, tytułowa „Słodko Słodka”, główna atrakcja klipu. Ideał dla wielu mężczyzn, kręcone blond włosy, czerwone usta, uśmiech anioła i cudna twarz. I jak to z ideałami bywa, w teledysku występuje w samej bieliźnie, a jeżeli już ubrana, to tylko po to, by pod koniec zrzucić sukienkę przed całym zespołem (wiedziałam, że to jedna z groupies!). Tyle komplementów pada pod adresem słodkiej blondynki, jak mogła nie ulec.


Zdjęcie AMBER, odtwórczyni głównej roli w teledysku "Słodko Słodka" zespołu SOLEO

Źródło: http://www.facebook.com/zespol.SOLEO

Zdjęcia Amber, odtwórczyni głównej roli w teledysku “Słodko Słodka” grupy SOLEO (zdjęcie na górze i dole)

Zdjęcie AMBER, odtwórczyni głównej roli w teledysku "Słodko Słodka" zespołu SOLEO

Źródło: http://www.facebook.com/zespol.SOLEO

Refren piosenki jest tak słodki, że trudno mu się oprzeć i tak kaloryczny, że trudno się od niego uwolnić. O fenomenie tej piosenki może świadczyć fakt, że doczekała się wykonania na orkiestrę dętą, czyli to już klasyka.

Podobno mężczyźni wolą blondynki, ale żenią się z brunetkami, a SOLEO otwarcie przyznaje, że kocha wszystkie kobiety bez wyjątku, ale każdą z nich za coś innego: blondynki – „za uśmiech i spojrzenie”, brunetki – „za czułe uwodzenie”, szatynki – „za te ich słodkie minki” i rude też, ale trudno sprecyzować za co. I to jest właśnie sposób na kobiety, zasypać komplementami, a potem doprowadzić do tego, by ze sobą rywalizowały o względy. “Kocham blondynki (kochane kobitki)” to piosenka, do której powstaje właśnie klip i zapowiada się obiecująco, bo w teledysku kręconym w klubie Venus biorą udział półfinalistki Mis Wielkopolski 2013. Panowie z zespołu lubią się otaczać pięknymi kobietami, a może to kobiety chcą być blisko i nie opuszczają swoich idoli na krok? Z niecierpliwością czekam na nowy klip, którego zapowiedź pojawiła się już w sieci.


Źródło: http://www.soleomusic.pl/news.php
http://www.facebook.com/zespol.SOLEO
http://www.youtube.com/user/MusicSoleo?feature=watch

Przygotowała: Pszczółka Maja

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>