SOLEO i nowy teledysk do piosenki „Kocham blondynki (Kochane kobitki)”

zespol-soleo
 

23 stycznia na kanale MusicSoleo portalu YouTube.com (skrót: YT) ukazał się making off z planu zdjęciowego teledysku do piosenki pt. „Kocham blondynki (kochane kobitki)”. Jak mogliśmy się dowiedzieć z wypowiedzi Kamila Jaworskiego, lidera grupy SOLEO, w teledysku wzięły udział półfinalistki Miss Wielkopolski 2013 w osobach: pięknej, kruczowłosej Marty, równie pięknej i równie kruczowłosej Gosi, blondkobitki Patrycji, kręconowłosej Klaudii i z równie zakręconymi loczkami, a nawet bardziej, Martyny. Dziewczyny pochodzą, jak zapewniał Kamil, z Ostrowa Wielkopolskiego, i wszystkie noszą długie szpile na o wiele dłuższych nogach.

Niecały miesiąc później, bo 21 lutego 2013 roku na tym samym kanale tego samego portalu pojawiła się wyczekiwana produkcja. Za tekst piosenki odpowiedzialny jest Kamil Jaworski, zaś za muzykę Adrian Grzybowski. Klip nakręcony był w klubie Venus w Ostrowie Wielkopolskim, a realizacji podjęli się członkowie SOLEO razem z Grzegorzem Porucznikiem.


Wideo zaczyna się od słów wokalisty Kamila, który oznajmia, że dzisiejszej nocy jego ciało zwariowało. Nie dziwne, skoro w klubie Venus zjawiły się tak urokliwe kobiety. Słowa: „Gorące usta i długie nogi/ Piękne dziewczyny co wam szkodzi” mnie rozbrajają i powiem szczerze, że w swojej prostocie są szalenie sugestywne. Dalej tekst leci sobie żwawo aż do refrenu, który jest apoteozą urody z podziałem na kolor włosów. Są blondynki, brunetki i rude, jak w utworze Marka Biedrzyckiego z formacji EFFECT, tyle, że tam Ruda jest jego, a tu, zamiast zwycięskiej Rudej, są wszystkie kobitki.

Kamil wychwala i blondynki, i szatynki, i brunetki i rude, a dla każdej znajduje coś słodkiego.

No właśnie, to skojarzenie zwróciło moją uwagę na to, że SOLEO znani są przede wszystkim z jednego wielkiego przeboju, ze „Słodko Słodkiej”. Teraz nasuwają się pytania, czy formacja ta udźwignie się z ciężaru tego hitu i uwolni się od niego jako łatki swojego wizerunku?

Z reguły Pan Coco Jamboo nie komentuje tak świeżych wideoklipów, ale tym razem zrobię wyjątek, zwłaszcza, że komputer przy oglądaniu tak się rozgrzał, że wyłączył się system.

Podoba mi się to, że dziewczyny nie wyglądają tak, jak większość modelek z wideoklipów do polskiej muzyki tanecznej. Że nie mają okrągłych kształtów w pewnych częściach ciała, które zaglądają swoim rozmiarem do fantazji większości mężczyzn. Podoba mi się głos Kamila, który nasuwa mi wiele różnych skojarzeń, a jednym z nich jest takie, które przywodzi mi na myśl najazd kosmity na planetę Ziemię w celu podbicia jej i uprowadzenia wszystkich pięknych dziewcząt.

Czy chłopcy z SOLEO nową produkcją uprowadzą serca fanów? Początek nie jest zachęcający, bowiem ilość oddanych głosów na YT po stronie „fajne”/„nie fajne” jest podobna, a oddaje to skala równa 1/1. Być może to efekt najazdu dzieciaków podczas nudnych ferii, które z zazdrości postanowiły zdelajkować film, może problem tkwi w czymś innym. Warto jednak poczekać dłużej, aż ilość oddanych głosów wzrośnie znacząco, co pozwoli na wysunięcie dokładniejszych wniosków.

Mr Coco Jamboo jest pewien, że gdy uda się na sobotnią imprezę, jego ciało z pewnością ponownie, jak za każdym razem, zwariuje, a sprawią to i blondynki, i szatynki, i brunetki, i rude. A być może i one wszystkie pokochają Pana Coco Jamboo, gdy zaśpiewa czy chociaż zanuci „Kochane kobitki”, który może stać się nowym hitem SOLEO.


Źródło: http://www.facebook.com/zespol.SOLEO
http://www.youtube.com/user/MusicSoleo?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do SOLEO i nowy teledysk do piosenki „Kocham blondynki (Kochane kobitki)”

  1. franek pisze:

    Piosenka fajna, ale realizacja teledysku to porażka, ten kto to kręcił powinien zmienić fach

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>