Inny Sławek w nowej odsłonie

Inny Slawek
 

Po 14 latach do światka polskiej muzyki tanecznej powraca InnY Sławek. Jest to muzyk i wokalista z Radomia, którego muzyka dance w latach 90-tych ukształtowała tak, że nie może o niej zapomnieć.

Wcześniej Sławek muzykę traktował jako zabawę. W 2000 roku został utworzony zespół SQUASH, który w tamtym okresie bardzo ciekawie się rozwijał – był singiel, później pierwsza kaseta i teledyski, które emitowane były w Polsacie i TV4. Niestety, tamten projekt dobiegł końca, teraz InnY Sławek powraca w ciekawym stylu dance z piosenką “Nie mogę”, z piosenką, do której napisał muzykę i słowa.

Utwór “Nie mogę” jest już dostępny w rozgłośniach radiowych, a teraz możecie go posłuchać także na stronie IDP. Czego nie może, co próbuje zapomnieć, co stoi na przeszkodzie? – to tylko niektóre pytania narzucające się już na wstępie. A wstęp muzycznie jest mocny, bit podkręca imprezę, a chrypliwy głos w niemal chaosie dźwięków zdaje się nie być powrotem na żarty, ale dobitnym wejściem na scenę.

Posłuchajcie utworu “Nie mogę” Innego Sławka:

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>