SHINE i klip „Lazurowe wybrzeże”

Shine - Lazurowe wybrzeze glowny
 

SHINE, a więc zespół, którego liderką jest białostocka piosenkarka Ola Dąbrowska, ma dla Was już trzeci teledysk w tym roku – tym razem do piosenki „Lazurowe wybrzeże”.

Formacja SHINE znana jest m.in. z klipów „Ejże, ejże” czy „Kuszą was”, które zostały opublikowane w 2012 roku. W tym, 2013 roku, Ola Dąbrowska przygotowała dla swoich słuchaczy i zarazem widzów takie wcześniejsze produkcje teledysków: z końca kwietnia do utworu „Kto Ty jesteś?”, którego słowa są autorstwa lwowskiego poety Władysława Bełzy (wiersz pt. „Wyznanie wiary dziecięcia polskiego” z 1900 r.), a także z końca sierpnia koncertowy klip do utworu „Poczuj to”, który nagrany został podczas występu Oli, Julity i Magdy w Gościradowie i w Łukowej.

Źródło: http://bit.ly/15RPVJI

Kadry z klipu SHINE do utworu „Lazurowe wybrzeże”

Źródło: http://bit.ly/15RPVJI

Więcej o zespole SHINE: tutaj

„Lazurowe wybrzeże” to propozycja teledyskowa z 21 września. Wtedy bowiem ukazał się klip na kanale zespołu w YouTube. Piosenka po raz pierwszy publicznie została wykonana na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie w drugi dzień imprezy, 27 lipca. Aranżację do piosenki wykonał DJ Davis, słowa napisał Mateusz Detmer (Detmi), a klip wyprodukowała Faster Media.

Źródło: http://bit.ly/15RPVJI

Ola ze swoją drugą połową przeżywa magiczne chwile lata

Źródło: http://bit.ly/15RPVJI

Piosenka i klip to doskonała propozycja na jesienne deszczowe wieczory, by powspominać piękne lato. I jeśli nawet nie udało Wam się spędzić choć części lata na lazurowym wybrzeżu, to pewnie spędziliście je ze swoim ukochanym/ukochaną. Zdradzę Wam, że w przypadku Oli spełniły się obie powyższe opcje, bowiem, jak zobaczycie, udało się jej namówić do wzięcia udziału w zdjęciach do klipu swojego chłopaka.

Źródło: http://bit.ly/15RPVJI

Bywa i tak, że szczęście oddaje lepiej jeden uśmiech, niż tysiące słów; ale szczęście bywa i ulotne

Tak naprawdę to miejsce nie jest ważne, ale ta druga osoba, ta chwila spędzona razem, ten magiczny czas, w którym wszystko wydaje się inne, piękniejsze. Niestety, piosence towarzyszy również smutna refleksja, że wszystko przemija, a na morzu pozostaje tylko wiatr.


Zobaczcie klip SHINE do utworu „Lazurowe wybrzeże”:

Źródło: http://bit.ly/15RPVJI

http://on.fb.me/18nqAHG

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do SHINE i klip „Lazurowe wybrzeże”

  1. swiniopas57 pisze:

    dobry k\klip, aranżacja, lecz wykonanie nie za bardzo

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>