Sexy Klipy: ZIBO i „Chodź do mnie teraz”

sexy KLIPY

Sexy Klipy wciąż poruszają. W każdym odcinku seksowny Mr Coco Jamboo odsłoni przed Wami jakiś ponętny i seksem ociekający Sexy Klip.

Muzyka w tym dziale ma być nie tylko lekka, łatwa i przyjemna, ale ma być przede wszystkim seksowna. A taka może być tylko wtedy, gdy z ekranów monitorów czy telewizorów będą epatować seksem piękne dziewczyny i przystojni mężczyźni. Przywabiające ciało, budzące pożądanie feromony, a do tego muzyka disco polo, to wszystko tu rządzi.

Mr Coco Jamboo zaprasza na seksi tangoo!

W tym wtorkowym odcinku razem z ZIBO i klipem „Chodź do mnie teraz” uchylimy drzwi sypialni dla młodości, okazji i ochocie. Oczywiście, gdyby nie ochota i okazja, a także służąca nierozważnym decyzjom i nieprzemyślanym krokom młodość, na nic było by to wszystko. Tak się jednak składa, że dzisiaj wieczorem jest ten dzień, ta chwila. Wystarczy, że dziewczyna podejdzie i skorzysta. On zrobi dobrze to, czego Ona od niego chce. I choć być może większość ma już pewne siostry powyżej dziurek w nosie, Mr Coco Jamboo uwielbia stwarzać permanentny nieporządek wokół siebie tylko po to, by móc skorzystać z okazji i zadzwonić po Niegrzeczną Panią Domu, a najlepiej dwie.

Czy wykorzystacie nadarzającą się okazję? Czy umiecie robić dobrze to, czego od Was oczekują?

Obejrzyjcie teledysk i rozkoszujcie się pięknem seksownej muzyki:

Źródło: https://www.youtube.com/user/ImageStarsTV/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>