Sexy Klipy: NIGHT LOVERS i „Głód Riki Tiki”

sexy KLIPY

Sexy Klipy wciąż poruszają. W każdym odcinku seksowny Mr Coco Jamboo odsłoni przed Wami jakiś ponętny i seksem ociekający Sexy Klip.

Muzyka w tym dziale ma być nie tylko lekka, łatwa i przyjemna, ale ma być przede wszystkim seksowna. A taka może być tylko wtedy, gdy z ekranów monitorów czy telewizorów będą epatować seksem piękne dziewczyny i przystojni mężczyźni. Przywabiające ciało, budzące pożądanie feromony, a do tego muzyka disco polo, to wszystko tu rządzi.

Mr Coco Jamboo zaprasza na seksi tangoo!

W tej wtorkowej odsłonie podniecających klipów prosto od disco-polowych zdobywców niewieścich ciał Pan Coco Jamboo oszalał za tą, co kręcone włosy ma. Na jej trop wpadł za sprawą zespołu o nazwie w pełni zasługującej na ten ósmy odcinek, NIGHT LOVERS, którego piosenka i klip zwą się równie apetycznie – „Głód Riki Tiki”. Produkcja jest tak smakowita i zarazem oszałamiająca, że aż trudno się powstrzymać. Głód do dziewczyny rozrywa od wewnątrz, ale przygoda nie skończy się tak szybko. Gdy raz się spróbuje, chce się raz jeszcze, i jeszcze, a wszystko za sprawą seksi blondyneczki, czarnej mini włosy, rudej, co kuszące uda ma. Już nie mogę, mówię Wam. Zobaczcie, ale chyba nie przestaniecie, chyba że spoczniecie na bunga, bunga, albo riki tak. Panu Coco Jamboo wystarczyło na dłużej, ale sam nie wie, czy to za sprawą tych dziwnych niebieskich tabletek, czy po prostu tak ma. I aż strach pomyśleć, co głód robi z przyzwoitym człowiekiem?!

Czy, gdy rozrywa z żądzy tak mocno, można i z blondyneczką, i z czarną, i z rudą? Czy miłość jedno ma imię?

Obejrzyjcie teledysk i rozkoszujcie się pięknem seksownej muzyki:

Źródło: https://www.youtube.com/user/BlueUniversePL?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>