Sexy Klipy: MEGAM i „Będziesz moja”

sexy KLIPY

Sexy Klipy wciąż poruszają. W każdym odcinku seksowny Mr Coco Jamboo odsłoni przed Wami jakiś ponętny i seksem ociekający Sexy Klip.

Muzyka w tym dziale ma być nie tylko lekka, łatwa i przyjemna, ale ma być przede wszystkim seksowna. A taka może być tylko wtedy, gdy z ekranów monitorów czy telewizorów będą epatować seksem piękne dziewczyny i przystojni mężczyźni. Przywabiające ciało, budzące pożądanie feromony, a do tego muzyka disco polo, to wszystko tu rządzi.

Mr Coco Jamboo zaprasza na seksi tangoo!


W dzisiejszym, sobotnim odcinku, Marek Kozłowski z formacji MEGAM z klipem pt. „Będziesz moja” pokaże, że dla Ciebie, ukochana kobieto, może zrobić wiele, tak wiele, że zamknie marzenia w dłoni, wspólny świat przyniesie pod Twój piękny nosek, i odda Ci swoją miłość, wszystko zapakowane w piękną muzykę i wokal. Ale to nie jest wszystko. To zjawiskowe modelki w strojach kąpielowych przyciągnęły przed ekran ciekawskiego i żądnego estetycznego spełnienia Pana Coco Jamboo, który w marzeniach zatopiony zanurkował, by złapać i dla siebie choć odrobinę piękna.

Czy Wy również zanurkujecie po zmysłowe doznania? Czy wyrwiecie Markowi jego zamknięty w dłoniach mały świat i stworzycie dla siebie swój odrębny mikrokosmos?

Obejrzyjcie teledysk i rozkoszujcie się pięknem seksownej muzyki:

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheRespectmedia/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>