Sexy Klipy: Marcin Siegieńczuk feat. Fieducci i „Trzęś tyłkiem”

sexy KLIPY

Sexy Klipy wciąż poruszają. W każdym odcinku seksowny Mr Coco Jamboo odsłoni przed Wami jakiś ponętny i seksem ociekający Sexy Klip.

Muzyka w tym dziale ma być nie tylko lekka, łatwa i przyjemna, ale ma być przede wszystkim seksowna. A taka może być tylko wtedy, gdy z ekranów monitorów czy telewizorów będą epatować seksem piękne dziewczyny i przystojni mężczyźni. Przywabiające ciało, budzące pożądanie feromony, a do tego muzyka disco polo, to wszystko tu rządzi.

Mr Coco Jamboo zaprasza na seksi tangoo!


W dzisiejszym odcinku trzęsie Marcin Siegieńczuk i Fieducci z teledyskiem do piosenki pt. „Trzęś tyłkiem”. I nie chodzi tu o to, że dziewczyny mają mieć idealne ciało bez skazy; nie moje drogie. Dziewczyny mogą mieć pewne defekty, ale ważne, by umiały tak zakołysać ciałem, by facet na widok tego ruchu ogłupiał i zapomniał o całym świecie. I wydaje się, że takie są dziewczyny Siegieńczuka, z pewnymi niedoskonałościami, ale jednak poprzez szatański ruch zdobywającymi mężczyzn tu i teraz, na wieczność. Ja te dziewczyny kupuję, ich klasę, żar, wirujący seks. Ach… zgubiony jestem na zawsze.

Czy dacie się im omotać? Czy może pozostaliście wstrząśnięci, ale niezmieszani?

Obejrzyjcie teledysk i rozkoszujcie się pięknem seksownej muzyki:

Źródło: https://www.youtube.com/user/NawrotkaTv/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>