Sexy Klipy: FREAKY BOYS i „Przez całą noc”

sexy KLIPY

Sexy Klipy wciąż poruszają. W każdym odcinku seksowny Mr Coco Jamboo odsłoni przed Wami jakiś ponętny i seksem ociekający Sexy Klip.

Muzyka w tym dziale ma być nie tylko lekka, łatwa i przyjemna, ale ma być przede wszystkim seksowna. A taka może być tylko wtedy, gdy z ekranów monitorów czy telewizorów będą epatować seksem piękne dziewczyny i przystojni mężczyźni. Przywabiające ciało, budzące pożądanie feromony, a do tego muzyka disco polo, to wszystko tu rządzi.

Mr Coco Jamboo zaprasza na seksi tangoo!

W dzisiejszym, wtorkowym wydaniu, dojdzie do sytuacji nietypowej, bo stajnia muzyczna FREAKY BOYS wypuściła klip o tytule „Przez całą noc”, w jakim to najseksowniejsze nie są modelki tam występujące, które powinny zawodowo poruszać męskimi organami (czyt. sercami), ale to wokalistka sprawia, że chce się ją przez całą noc kochać, tulić, śnić o niej i dla niej, po prostu, z nią być. Seksowna różowa opinająca ciało sukienka, rajstopy i pończochy, ale nade wszystko te spojrzenie ociekające seksapilem, te kocie oczy, piękna twarz, ciało, ach… Skąd się biorą takie dziewczyny?

Czy pozostaniecie przez całą noc i na zawsze? Czy oddacie się przytulaniu jej głosu?

Obejrzyjcie teledysk i rozkoszujcie się pięknem seksownej muzyki:

Źródło: https://www.youtube.com/user/OfficialFreakyBoys/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>