SexiBoys biją rekordy oglądalności! “Odejdź w swoją stronę”

Kamis & SexiBoys- Odejdz w swoja strone 092 - Kopia
 

Ledwie mijają dwie doby od publikacji teledysku duetu KAMIS & SexiBoys do utworu “Odejdź w swoją stronę”, a w sieci wrze! Teledysk obejrzało już ponad 50 tys. widzów, a liczba komentarzy pod filmem sięga już pół tysiąca. Takiej popularności chyba nie spodziewali się młodzi wykonawcy disco polo, którzy we wrześniu ub.r. zadebiutowali piosenką i klipem pt. “Przytul się maleńka”.

Pisaliśmy już o tym, że historia Przemka i Grześka, twórców projektu SexiBoys, potoczyła się “spontanicznie”. I chyba to słowo najlepiej oddaje ich fascynację muzyką i coraz bardziej rosnącą popularność. W pierwszym teledysku wystąpił brat Przemka wraz ze swoją urokliwą dziewczyną Anią. W listopadzie odbyła się premiera klipu do utworu “Imprezowe dni”. Tutaj również tekst piosenki powstał w zaledwie kilka minut. Czyżby w małym przebłysku olśnienia podczas jednej z imprez?

Gdy debiutancki klip obejrzano już na YouTube ponad 107 tys. razy, trudno jest w pełni ocenić, jaką oglądalność miały “Imprezowe dni”, bowiem przez pewien czas chłopaki z SexiBoys mieli problemy z serwisem od Google, który usuwał klip ze swoich zasobów. Na szczęście, teraz, od 5 lutego br., materiał jest już dostępny bez zakłóceń.

Kamis & SexiBoys- Odejdz w swoja strone 030

Ponętna blondynka z uśmiechem anioła ozdobi każdy klip …

Kamis & SexiBoys- Odejdz w swoja strone 079

… nie mówiąc o seksownej okularnicy

Nie tak dawno pisałem o zapowiadanej premierze klipu Long & Junior do utworu “Lubię to się bawię”, w którym to projekcie gościnnie wystąpił Chwytak, internetowa osobowość związana z rozrywką. Na taki sam zabieg, nie bez słuszności zresztą, zdecydowali się spontaniczni SexiBoys, kiedy najnowszą produkcję postanowili stworzyć wspólnie z KAMIS, a dokładniej ze Szwagrami, ludźmi, którzy w Internecie prowadzą projekt Śmiechawa TV, prezentując krótkie, kilkuminutowe filmiki na YouTube, czy to przedstawiające ich satyryczne piosenki, czy najróżniejsze scenki obrazujące w sposób prześmiewczy żywot na wsi młodych ludzi. Kanał smiechawaTV na YouTube stał się na tyle popularny, że obecnie posiada ponad 130 tys. subskrypcji i ponad 21 mln. wyświetleń swoich materiałów wideo. Z kolei, fan page Smiechawa TV na Facebooku polubiło ponad 123 tys. osób.

Z taką potężną maszyną promocji sukces projektu jest pewny niemal jak w banku, dlatego nie dziwi mnie, że SexiBoys idzie tą bardzo racjonalnie wyznaczoną ścieżką. Ale nie byłoby takiego zainteresowania trzecim klipem Przemka i Grześka, gdyby nie był on po prostu produkcją ciekawą, doskonale oddającą ich klimat – młodzieńczości, beztroski i zabawy.

Kamis & SexiBoys- Odejdz w swoja strone 047

Solidne wsparcie od Szwagrów dało interesującą odmianę

Kamis & SexiBoys- Odejdz w swoja strone 084

Jednak tak dobrze odegranej roli lidera SexiBoys nie spodziewał się nikt

Seksowna okularnica w stylizacji na hipsterkę, ponętna blondyna z uśmiechem anioła, ekipa od Szwagrów z ich niepozornym wizerunkiem stylizowanym na grzecznych chłopaków, a nade wszystko chłopaki z SexiBoys, ich pasująca do opowieści niemal marmurowa mimika – to wszystko to ekipa, która śmiało i bez kompleksów wchodzi w polską czołówkę muzyki tanecznej. A opowieść o upadłej dziewczynie, tej, co zatraciła zaufanie mężczyzny, knującej i manipulującej wszystkimi – to temat, który porusza, wciąga, jest o tym, co dotyczy dorastających nastolatków. Stąd takie żywe zainteresowanie klipem “Odejdź w swoją stronę”, stąd nasza na nim uwaga.

Kamis & SexiBoys- Odejdz w swoja strone 092

Blondynki w tym teledysku rządzą!

Zapowiada się ciekawie, niesztampowo, z pomysłem. Powiem więcej, jest ciekawie, niesztampowo i z pomysłem. Takiej formacji oczekujemy, takie projekty kochamy!

Zapraszamy do obejrzenia teledysku SexiBoys & Kamis do utworu “Odejdź w swoją stronę”:

Źródło:

Fan page Smiechawa TV na Facebooku: http://on.fb.me/1lWsGUT
Kanał smiechawaTV na YouTube: http://bit.ly/1hx2mAq
Oficjalny fan page SexiBoys na Facebooku: http://on.fb.me/1gqocEW

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>