SETUS i “Cofnąć czas”

Setus - kadr z klipu Crazy Night
 

Przed Wami dwie wersje utworu pt. “Cofnąć czas” od formacji SETUS. Pierwsza wersja to Radio Edit, druga – osadzona w klimacie Italo Disco.

Piosenka opowiada o rozpadzie dotychczasowego świata dziewczyny. Jedyną ucieczką staje się marzenie, by … cofnąć czas. Nie jest to jednak takie proste, wręcz, jest to niemożliwe. Pozostaje tylko żal po swoich wcześniejszych życiowych wyborach, po dniach, które wtedy mogły coś zmienić.

Tą piosenką zespół SETUS udowadnia, że konsekwentnie dąży do wcześniej wytyczonego celu, jakim jest muzyczny powrót do lat 80′. Choć dziewczyna w piosence oddałaby wszystko, by cofnąć czas, zespół Grzegorza Ludwiczaka, Jerzego Sykuta i Tadeusza Kaliciaka zdaje się ironicznie uśmiechać w stronę tego, kto rządzi przebiegiem czasu i swoją muzyką podąża wbrew nurtowi zdarzeń.

Wsiądźcie razem z SETUS do wehikułu czasu i cofnijcie się o trzy dekady, posłuchajcie “Cofnąć czas” i odnajdźcie charakterystyczne dla tamtego okresu smaczki!

SETUS – “Cofnąć czas”
muzyka: Tadeusz Kaliciak
tekst: Michał Kozłowski

Źródło: SETUS

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>